Trwa ładowanie...
bEqYSCAB

Notowania

Przejdź na

Emerytura. Zbigniew Grycan: muszę pracować, mam za małą emeryturę

- Muszę pracować, bo mam za małą emeryturę — tak Zbigniew Grycan odpowiada na pytanie, czy wybiera się na emeryturę. Gość programy "Money. To się liczy" ujawnia, ile dostaje emerytury i dlaczego w jego ocenie to za mało. - Całe życie płaciłem najwyższe składki jako przedsiębiorca — mówi. Zbigniew Grycan już raz poszedł na emeryturę, ale wytrzymał na niej niecałe trzy lata. W 2004 roku ogłosił, że wraca do gry z nową marką: "Grycan – Lody od Pokoleń". Zbigniew Grycan zdradził w programie, że przez ponad dwa miesiące zamrożenia działalności, firma straciła olbrzymią liczbę wpływów, a straty są bardzo duże. Zapytany o ewentualny wzrost cen, Zbigniew Grycan podkreślił, że nie zamierza rekompensować strat podnoszeniem cen, tylko wzrostem obrotów i liczbą klientów.

30-06-2020
Tagi:
695 reakcji
140
294
261
Podziel się
Komentarze (261)
zobacz więcej komentarzy (261)
bEqYSCAN
KOMENTARZE
(261)
Nadzieja
rok temu
Szkoda mi Gościa powinien sobie odpoczywać i relaksować się dużo osiągnął a nie potrafi odpuścić bo emerytura za niska... kurczę znam takiego jeszcze jednego ma furę kasy ale nowego auta sobie nigdy nie kupi tylko używane bo za dużo by stracił??? Więcej więcej więcej...jak ja sobie kupuje nowe to mi zazdrości o co chodzi??? Modlę się za Pana Panie Zbigniewie niech Jezus Panu da wolność w sercu Niech Pan korzysta i raduje się z tego co Pan otrzymał !Amen!
Shaft
rok temu
Gdyby nie kręcił lodów miałby 1200 zł
dd
rok temu
a tydzień temu money.pl usłużnie agitowało za dłuższą pracą. Po historii pana Grycana widać do czego to prowadzi. Wniosek jest jeden - 65 lat emerytura i jeśli są siły dodatkowa praca
bEqYSCBf
Szymon
rok temu
Tyle wpłacił tyle ma.
artek
rok temu
Człowieku jeśli pracowałeś nie przerwanie 40 lat i 25 w szkodliwym to nie piernicz że masz 1200zł emerytury. Po co ten kit.
...
Następna strona