Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Emilewicz: Celem 500 plus nie była wyłącznie demografia”

„To jest program społeczny, który ma na celu dowartościowanie rodziny. Byliśmy jednym z ostatnich państw, które nie dowartościowywało dzieci” – powiedziała w programie „Money. To się Liczy” Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju.

0
0
763
Podziel się
Komentarze (763)
zobacz więcej komentarzy (763)
KOMENTARZE
(763)
STOP!!!
2 lata temu
Dlaczego ona bezczelnie kłamie i jeszcze sepleni? Ten program to porażka ekonomiczna. Kto na świecie, wprowadzając tak ogromne obciążenie dla budżetu, jednocześnie nie stosują progów dochodowych? To była cyniczna zagrywka PISu, aby za wszelką cenę dorwać się do władzy, która dla nich jest KORYTEM! Już wcześniej doskonale sobie obliczyli, na ile procent głosów mogą liczyć. Ten niby "program" to ogromny gwóźdź do trumny dla i tak zarzynanej od roku gospodarki.
d.d
3 lata temu
Chce się mieć dzieci, to trzeba na nie zarobić, a nie czekać aż się dostanie!!!
Yale
3 lata temu
Ta osoba mowi szybko i myśli ze to swiadczy o tym,ze wie co mowi.A ona tylko szybko mowi.
tata i mama
3 lata temu
całe to plemię pisowskie wysłać do san escobar i tam niech się rozmnażają ale za swoje .Drugi raz nie damy się naciągnąć na głosy wyborcze za żadną kasę.
Leszek
3 lata temu
Jeśli natychmiast nie zaczniemy rodzić więcej dzieci to za 20 lat zaczną to robić u nas muzułmanie z Afryki . Tego checie wy krytykujący? Obudźcie się z wygodnego letargu
...
Następna strona