Trwa ładowanie...
bELuCpyt
Notowania
Przejdź na

Epidemia przyspiesza i uderza w gospodarkę. Szef Pekao nie ukrywa

- Czekamy, co się zdarzy w gospodarce w czwartym kwartale. To jest okres, który może być gorszy, niż zakładały pierwotne oczekiwania. Możemy mieć lekkie wyhamowanie, bo jest wiele obaw co do tego, co przyniesie jesień - mówił w programie "Money. To się liczy" Leszek Skiba, p.o. prezesa Banku Pekao SA. Jak dodał, inwestorzy wyczekują, jak sytuacja zmieni się na wiosnę. Dlatego wstrzymują się z decyzjami, w co ulokować pieniądze. Przyznał, że od 2-3 tygodni, kiedy wzrost liczby zakażeń koronawirusem mocno przyspieszył, ta niepewność wzrasta. - To moment, w którym przedsiębiorcy i obywatele wstrzymują się z ważniejszymi decyzjami. Nie wiemy, czy nie będzie dobrowolnego lub przymuszonego międzynarodowego lockdownu. A na nasze firmy wpływają różne decyzje podejmowane właśnie za granicą - tłumaczył.

0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
bELuCpyF
KOMENTARZE
(15)
Dan
rok temu
A kiedys byla pod kontrolka?😂😂😂😂😂
123
rok temu
Mam Kielce nad sobą co NIGDY SIĘ NIE DAJĄ WYSPAĆ od 22 do 6 bo to oni przyjechali tu teraz pracować. Nie ma wpisów. Ludzie odpuścili bo ściągnięta cała rodzina. O turystyce nie wspominając w ostatnich latach. Polacy all inxlusiw na dzień zmogą za 1000zł alkoholu. Czemu turystyka padła. Piją na umór od 9 ramo. Nikt nas nie chce widzieć to nie jest normalne.
zeta
rok temu
kaczyński jest pod respiratorem ...
bELuCpyX
czekam
rok temu
a p ropo;s ranienia innych- czy prawda może ranić? Jeśli nie, to powiem prawdę, że JK to największy szkodnik w historii RP! Lagodnie nie?
Jarek
rok temu
WOLNOŚĆ zaczyna się tam gdzie kończy się STRACH!!