Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KOS
|

FlixBus jedzie z #moneypomaga. Rozdajemy zniżkowe kupony

1
Podziel się:

Money.pl ruszył na pomoc polskim firmom i miejscom turystycznym, które wy będziecie mogli odwiedzić dzięki FlixBusowi. Lider międzymiastowych połączeń autobusowych przyłącza się do akcji #moneypomaga.

FlixBus jedzie z #moneypomaga. Rozdajemy zniżkowe kupony
FlixBus (FlixBus)

 Nawet 2000 kuponów zniżkowych czeka na osoby, które będą chciały podróżować do obiektów opisywanych w ramach akcji #moneypomaga. Od marca opisujemy w niej polskich przedsiębiorców prowadzących hotele, pensjonaty, obiekty agroturystyczne, które czekają na koniec pandemii oraz lockdownu.

Liczyliśmy, że ten skończy się wraz z majówką. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym roku także w pierwsze dni maja będziemy musieli pozostać w domach. Gdy tylko jednak pandemiczne obostrzenia zostaną zdjęte, zapraszamy w góry do Karczma Olza w Istebnej, która od swojego powstania działała zaledwie kilka dni albo do Dworu Kaliszki, który odremontowano na Mazurach. Więcej inspiracji na wyjazd znajdziecie w strefie #moneypomaga.

Jak się do nich dostać? Najlepiej podróżując autobusem. Do akcji #moneypomaga przyłącza się właśnie FlixBus, który również w maju planuje rozpocząć przywracanie połączeń krajowych, by wspierać polską turystykę. Osobom podróżującym do naszych atrakcji oferuje 15-procentową zniżkę na przejazd w obie strony.

Aby ją zdobyć musicie wysłać mail na adres moneypomaga@wp.pl w tytule maila wpisując słowo „KOD”. Otrzymacie od nas specjalny, indywidualny voucher, którego będziecie mogli użyć przy rezerwacji biletu w aplikacji mobilnej FlixBus lub na flixbus.pl.

Przypominamy, że do akcji przyłączyła się już Polska Izba Hotelarzy oraz serwis nocowanie.pl. Jeśli prowadzisz hotel, pensjonat albo wynajmujesz pokoje, zgłoś się do nas, a my opiszemy Twoją historię i zaprosimy do ciebie gości. Wystarczy wysłać mail z krótkim opisem, dlaczego to właśnie twoja miejscówka powinna zostać pokazana w akcji #moneypomaga. 

Dodatkowo możesz liczyć na szkolenia od PIH czy zniżki na promocję w serwisie nocowanie.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
xzyś
rok temu
Flixbus Polska należący do niemieckiego giganta otrzymał z Tarcz PFR dla MŚP 7mln zł, mimo że z racji właściciela nie spełnia kryteriów MŚP. Czyli polski podatnik utrzymuje niemieckiego giganta, który niezgodnie z prawem zawnioskował o pomoc!? A polscy przewoźnicy w tym czasie padają. Może redakcja money.pl tym się zainteresuje?