Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Fotowoltaika zdrożeje? Jest pomysł nakładania nowych opłat

Producenci ogniw fotowoltaicznych mają zostać obciążeni dodatkową opłatą. Fotowoltaika zdrożeje? - Na pewno nie można wykluczyć takiego ruchu ze strony producentów. Rzeczywiście tak jest, że koszy, które powstają obok, najczęściej przerzucane są na klientów. W jakiejś części nastąpi to pewnie i w tym przypadku, ale pamiętajmy o tym, że nie możemy sobie pozwolić na to, by takie odpady znajdować później w lasach czy parkach - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. - Procedura jeszcze nie została zatwierdzona, są pewne zmiany, nowe mechanizmy zostaną zastosowane. Rynek instalacji fotowoltaicznych rozwija się bardzo prężnie, wierzę, że gdy obecnie instalowane panele będą wymagały wymiany, będziemy technologicznie przygotowani, by choć część paneli odzyskać, a resztę zutylizować bez szkody dla środowiska - dodał.

0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
KOMENTARZE
(8)
Eko nie jest ...
rok temu
Szukajcie tych odpadów w Brazylii wystarczy troszkę poszukać jak tam jest - oni się specjalizują w tych WIECZNYCh zdaniem zakładających nowoczesnościach.
Patt
rok temu
Hehehe, wszystko gdzie łapska ich zostaną wepchane zostaje zepsute. :), tak tak wiem, za peło to tak było źle, nic nam nie dawali, tak wiem... :) to ja już wolę, aby nic nie dawali jak mają dać 500 a zabrać 1000, ale ekonomiści z 2 jedynymi programami w telewizji tego nie widzą :D
Wiesław
rok temu
Przecież za wszystko płacimy odpowiednią sumę na odpady, potem drugi raz za stylizację odpadów
Ha ha ha
rok temu
Przecież to jest takie proste. Żeby PISowcy mogli dać 500+ to najpierw muszą komuś zabrać 1000-. Reszta po prostu się im należy, więc rosną rzesze kolejnych obajtków.
Michał
rok temu
Czyli obecnie nie są przygotowani na utylizacje tego typu odpadów. Więc jak się zacznie eymiana to wszystko wystrzeli i nici z oszczędności. Najwyraziniej po to się oszczędza w polsce by móc zapłacić za coś innego....