Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gdańsk bez dostawcy prądu. "Nie wpłynęła żadna oferta"

- W Gdańsku jest taka sytuacja, że nie mamy w tej chwili żadnego dostawcy energii - powiedziała w programie „Newsroom” WP Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska. – W czwartek, kiedy chcieliśmy otworzyć koperty, okazało się, że nie ma czego otwierać. Od 1 stycznia wyzwaniem w Gdańsku będzie energia. Potrzeba partnerstwa po stronie rządu i spółek Skarbu Państwa. Żadna inna spółka w tej chwili nie składa ofert na dostawy energii.
Tagi:
0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
KOMENTARZE
(11)
Lucjusz
2 miesiące temu
Upartyjnienie samorządów to nieszczęście.Wczoraj słyszałem jej i nie tylko jej słowa na temat propozycji sprzedaży węgla z importu przez samorządy. Dawniej w każdym mieście były miejskie składy.dzisiaj nie można. System polityczny narzucony Polsce niszczy kraj , od samej góry do dołu jest degrengolada .
Wojus
2 miesiące temu
To celowe działanie spółek energetycznych, które są ... państwowe. Pod pretekstem, że władze Gdańska nie zapewniają mieszkańcom prądu i ogrzewania będzie wprowadzany komisarz z PiS.
Krt
2 miesiące temu
..bany PIS, to wyłącznie ich wina
Vkolumna
2 miesiące temu
Może warto pokusić się o generatory prądu dla szpitali chociaż ? Ludzie, jakoś to będzie ,lecz szpital musi mieć prąd !!! Koszt zakupu i obsługi będzie mniejszy niż płacenie pisowi na wybory ,a ludzie rozliczą następnie sami obecnych spasionych pisiorów
marcin g
2 miesiące temu
A kto zmusza mieszkańców na przejście na ogrzewanie gazem pochodzącym z rosjii? bo węgiel w piecu klasy 5-tej to fuj? Prąd i tak jest z węgla więc ogrzewanie prądem jeszcze lepiej truje.