Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GDDKiA uruchamia nowy przetarg. Budowa wiaduktu na węźle Szczecin Kijewo

1
Podziel się

140 dni daje GDDKiA na dokończenie budowy nowego wiaduktu na węźle Szczecin Kijewo. Właśnie ogłosiła przetarg, a otwarcie ofert planowane jest w styczniu przyszłego roku.

140 dni będzie miał nowy wykonawca na dokończenie wiaduktu na węźle Szczecin Kijewo.
140 dni będzie miał nowy wykonawca na dokończenie wiaduktu na węźle Szczecin Kijewo. (GDDKiA, GDDKiA)
bDznIgOJ

Prace na węźle Szczecin Kijewo zostały porzucone przez firmę Energopol Szczecin po wykonaniu niespełna 20 proc. robót - wskazuje GDDKiA.

Dwa zupełnie nowe wiadukty mają zastąpić stare. Szczecińskie przedsiębiorstwo wyburzyło dotychczasowy wiadukt na jezdni w stronę Szczecina i rozpoczął budowę nowego wiaduktu, wykonując częściowo przyczółki i podporę środkową.

bDznIgOL

Teraz nowy wykonawca ma dokończyć konstrukcję wiaduktu wraz z płytą przejściową i większością dalszych robót. Jednak nowe połączenie przebudowa jezdni DK10 i A6 oraz dalsza część węzła objęta będzie odrębnymi przetargami - wyjaśnia GDDKiA. Czas prac to 140 dni.

Jak podkreśla Generalna Dyrekcja, jest to pierwszy przetarg na dokończenie robót w ramach rozbudowy tego węzła. Otwarcie ofert planowane jest w styczniu przyszłego roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDznIgOR
bDznIgPm
KOMENTARZE
(1)
Stracono wiel...
rok temu
Przypominam ludziom używającym mózgów że GDAKA celowo opóźniała rozwiązanie umów przed wyborami m.in. na obwodnicy Wałcza i S5 koło Bydgoszczy