Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gospodarka
15.06.2019 13:11

GetBack z nowym zarządem. Spółka chce "odbudować wizerunek stabilnego i cenionego pracodawcy"

Po zamknięciu transakcji z Hoist oraz zatwierdzeniu przez sąd układu z wierzycielami GetBack przechodzi do zasadniczego etapu jego realizacji – informuje spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Na aferze GetBack setki osób straciły gigantyczne pieniądze (Fot: Marek Konrad/REPORTER)

Najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed spółką, jest kontynuacja procesu odbudowy operacji windykacyjnych, które umożliwią wygenerowanie odzysków niezbędnych do sfinansowania spłaty rat układowych. Jednocześnie wdrożona ma zostać nowa strategia, której podstawą będzie budowa silnej pozycji w segmencie usługowego zarządzania portfelami wierzytelności.

Spółka ma nadzieję, że pozwoli to "odbudować wizerunek stabilnego i cenionego pracodawcy".

Rada Nadzorcza podjęła decyzję o przeprowadzeniu zmian w składzie zarządu.

Dla obligatariuszy GetBack jest coraz mniej pieniędzy
GetBack podał wyniki. Nawet przychody były ujemne

Do zarządu windykatora powołany został Tomasz Strama, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający GetBack, który odpowiedzialny będzie za wdrożenie nowej strategii w obszarze windykacji.

Obejrzyj: Czego bank jeszcze nie wie o swoich klientach. Odpowiada prezes ING

- Pan Tomasz Strama to bardzo doświadczony menedżer rynku windykacyjnego w Europie, który dołączył do zespołu GetBack kilka miesięcy temu. W swojej prawie 20-letniej karierze zawodowej tworzył i kierował większością procesów wchodzących w skład zarządzania wierzytelnościami nieregularnymi – czytamy w komunikacie.

Na aferze GetBack setki osób straciły gigantyczne pieniądze
Afera GetBack. Niedługo pierwszy akt oskarżenia

W rezultacie przeprowadzonych zmian w skład Zarządu Spółki wchodzą - Przemysław Dąbrowski, Magdalena Nawłoka, Tomasz Strama, Paulina Pietkiewicz oraz Marcin Tokarek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: gospodarka, wiadomości, obligacje
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-06-2019

Get-srekNiech się sami zwindykuja, państwo w państwie normalna firma już by była zlikwidowana a oni udają że coś robią plan maprawczy hahahaha banda - to … Czytaj całość

14-06-2019

BrandonAbris zrobił akcje z rozwaleniem firmy a teraz udają że naprawiaja.Po to żeby okraść obligatariuszy, wyprowadzić kasę ze spółki. Afera była potrzebna … Czytaj całość

15-06-2019

SabTak rząd chroni oszustów kretaczy i złodziei. Niestety rządzą złodzieje i popierają zlodziei jak banki i inni cwaniaki biorą udział

Rozwiń komentarze (6)