Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. Michał Krawiel
|

GUS rozdaje kasę i samochody. Pierwsze wyniki państwowej loterii już w piątek

24
Podziel się

Karty o wartości 500 i 1000 złotych zostaną rozlosowane w loterii wśród osób, które wzięły udział w Spisie Powszechnym. W finałowym losowaniu w lipcu będzie do wygrania aż 14 aut. Transmisja z losowana będzie transmitowana w sieci na kanałach GUS-u.

GUS rozdaje kasę i samochody. Pierwsze wyniki państwowej loterii już w piątek
Spis powszechny trwa - za udział w nim można wygrać samochód. (PAP, Łukasz Gągulski)
bEiOTcZN

W samo południe w piątek (07 maja) odbędzie się pierwsze losowanie nagród w loterii w ramach spisu powszechnego. Do wygrania są karty przedpłaconych o wartości 500 i 1000 zł. Kolejne losowanie już 21 maja.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które wzięły udział w spisie i wyraziły chęć udziału w loterii. Do wszystkich chętnych został wysłany email z 10-znakowym alfanumerycznym kodem potwierdzający dokonanie samospisu. W loterii mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Losowanie będzie transmitowane na Facebooku i YouTubie GUS-u. Kolejne losowania nagród odbędą się 21 maja, 8 i 18 czerwca, 2 i 9 lipca. Wtedy też będzie można wygrać karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł. W ostatnim losowaniu 14 lipca do wygrania będzie 14 samochodów.

bEiOTcZP
Zobacz także: Praca ponad wiek emerytalny, rząd szykuje zachęty. "Solidarność" zachwycona

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 roku. Spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stałe i czasowo, na terenie Polski. Jest obowiązkowy. Potrwa do końca września.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiOTdaq
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(24)
Nana
2 miesiące temu
Zwykły Kowalski nie wygra o ile jest tam jakieś losowanie,telewizja milczy na ten temat nic się nie mówi a może nie wolno nagłaśniać??!! Pisiorlandia już ładniepę na tym położyła.😡😁
Nik
2 miesiące temu
Już w loterii paragonowej rozdali nagrody... Znajomym
kamila
2 miesiące temu
ja dostałam kod
bEiOTdar
mrowka
2 miesiące temu
żadne kody
mrowka
2 miesiące temu
Ja nic nie dostałam o czym oni piszą
...
Następna strona