Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. AZI
|

Handel. Żabki są już pocztami, teraz staną się placówkami medycznymi

41
Podziel się:

Sieć Żabka poszerza swoje usługi i wprowadza do oferty telewizyty lekarskie. Dzięki nim będzie można zyskać poradę medyczną bez wychodzenia z domu.

Handel. Żabki są już pocztami, teraz staną się placówkami medycznymi
Sieć Żabka poszerza swoje usługi. fot. Piotr Kamionka, EastNews.

Obecnie w sklepach Żabki można odbierać lub nadawać przesyłki. Teraz dzięki telewizytom lekarskim HomeDoctor, umożliwiającym zdalne konsultacje, staną się one niemal punktami opieki zdrowotnej.

Zobacz także: Zakaz handlu zostanie doprecyzowany. Skończy się otwieranie sklepu na placówkę pocztową

Telewizyty będą oferowane w Żabce w dwóch rodzajach. Pierwszy wariant, wyceniony na 55 zł, umożliwia kontakt z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej (internista, pediatra). Za konsultację ze specjalistą zapłacimy 75 zł. W ofercie jest około 16 lekarzy specjalistów, w tym alergolog, dermatolog, endokrynolog, laryngolog, ortopeda, pulmonolog, ginekolog, geriatra, reumatolog, nefrolog i dietetyk.

Warunkiem skorzystania z konsultacji jest zakup vouchera w formie kodu na paragonie niefiskalnym. Kod na paragonie niefiskalnym w całości pokrywa koszt konsultacji z wybranym lekarzem.

Realizacja usługi polega na podaniu kodu podczas zamawiania konsultacji lekarskiej HomeDoctor drogą online lub telefonicznie oraz numeru telefonu, na który ma zadzwonić medyk. Termin ważności kodu wynosi trzy miesiące.

Obecnie sieć Żabka liczy ponad 7 tys. sklepów, które są otwarte także w niedzielę. Pozwala jej na to status placówek pocztowych i umowy w tej sprawie z Pocztą Polską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(41)
Stowarzyszeni...
3 lata temu
Powstało Stowarzyszenie Ajentów i Franczyzobiorców. Zajmują się problemami z jakimi zderzyli się ludzie którzy współpracują z żabką lub zakończyli z nią współpracę. Przede wszystkim największą bolączką są problemy finansowe po wyjściu z sieci, długi w urzędzie skarbowym są bardzo duże, ale również występują długi wobec samej sieci żabka. Stowarzyszenie można znaleźć na Facebook, sporo porządnego materiału obrazującego ten ogromny problem.
kolo
3 lata temu
Belzebub z Torunia w natarciu. Nowogrodzka nie pozostawi go bez zysków. W końcu potrzeba głosów w wyborach.
Deathtocorps
3 lata temu
Uszczelnić tak, że tylko obiekty o powierzchni użytkowej/handlowej do 100 m2 mogą być czynne w niedziele a większe obiekty mogą być obsługiwane tylko przez kierownictwo, właściciela i ich rodziny
Emeryt
3 lata temu
A ten ginekolog to gdzie? Przed kasą czy już za ladą???
Niekompetentn...
3 lata temu
Podstawowa opieka zdrowotna jest zagwarantowana każdemu pacjentowi ZA DARMO. To że pacjent nie egzekwuje swoich praw to inna kwestia. A poza tym czy interniści i pediatrzy to już nie są specjaliści?
...
Następna strona