Trwa ładowanie...
bETDRlPF
Notowania
Przejdź na

Horała o taśmach Kaczyńskiego. "Bańka mydlana"

- Nie widzę, żeby poseł Jarosław Kaczyński mocno angażował się w biznes. Do pewnego stopnia tak, ale bez przesady - mówił w programie "Money. To się liczy" Marcin Horała, poseł PiS i szef sejmowej komisji ds. VAT. - Jeśli będą publikowane kolejne taśmy z nagranymi rozmowami Jarosława Kaczyńskiego, to będziemy się do nich odnosić. Natomiast biorąc pod uwagę, jak zapowiadano tę pierwszą taśmę, to wyszło na to, że jest to tylko bańka mydlana, która zrobiła "pyk". I w sumie to nawet jest fajnie, bo bańki mydlane to ładna rzecz - dodał.

0
0
113
Podziel się
Komentarze (113)
zobacz więcej komentarzy (113)
bETDRlPR
KOMENTARZE
(113)
ak
3 lata temu
Oj abys sie p. nie pomylil w sprawie p. ksywka" miliarder"
Inkwizytor......
3 lata temu
Ciekawe czy po zmianie rzadu ten horala będzie z głupawym uśmieszkiem bronił niejakiego prezesa. Czy te pisowskie półgłówki myślą ze wiecznie będą rządzić i robić co chcą?
Jan
3 lata temu
Teraz widać po co PIS upaństwawia banki, najpierw za kasę PZU kupili ponad 30% akcji PEKAO, potem wsadzili tam własnego prezesa, który jak widać miał za zadanie udzielić spółce Srebrna kredytu na 300 mln Euro, w której JK niby nie rządzi a tak naprawdę podejmuje wszystkie kluczowe decyzje, kredyt ma być na biurowiec z którego Prezes ma się utrzymywać razem z PISem
bETDRlQj
wic
3 lata temu
Kompetencje niektórych ludzi władzy są powalajace..
tj
3 lata temu
Wszystkie komisje do rozliczania a szczególnie Smoleńska
...
Następna strona