Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

5.10 Program "Money.pl" | Jak prowadzić firmę i pozostać szczęśliwym? Michał Sadowski z Brand24 zdradza swoje sposoby

Przedsiębiorcy niosą na barkach ciężar większy niż inni. Jak prowadzić odnoszącą sukcesy firmę i nie zwariować? Jak sprawić, by sukces nie zastąpił poczucia szczęścia? W programie "Money.pl" opowiadał o tym jeden z najbardziej uśmiechniętych prezesów w Polsce - Michał Sadowski z Brand24, wskazując jednocześnie, że uśmiechem często przykrywamy problemy.
0
0
2
Podziel się
Komentarze (2)
zobacz więcej komentarzy (2)
KOMENTARZE
(2)
Filip
2 miesiące temu
Udawaniem biznesmana, który osiągnął wielki sukces, już nie jeden się dorobił. Perfidne oszustwo połączone z bezczelną pewnością siebie, wprawia ludzi niekiedy w takie osłupienie, że nie są w stanie przed sobą przyznać, że coś tu nie gra. Ulegają tej fasadowej charyzmie na tyle mocno, że wpadają w pułapkę. Tacy doradcy jak ten pan tutaj z filmu, żerują na ludziach słabych psychicznie, pozbawionych cech przywódcy czy też umiejętności liderowania, często na ludziach bez poczucia własnej wartości i pomysłu. Wierzą, że jest jakiś magiczny sposób na osiągnięcie mitycznego sukcesu jaki przecież widzą na własne oczy na filmiku albo czytają o tym w artykule. Często tu ułuda, fikcja stworzona jak reklama ciesząca oczy by dobrze zarobić.
victor
2 miesiące temu
Aby byc szczesliwym wystarczy zalozyc strone powiedzmy, pieniadze.pl i doradzac tym co prowadza firmy; jak byc szczesliwym...don't wory be haapy.