Trwa ładowanie...
bEruJHdx

Notowania

Przejdź na

Jak wygląda teraz ruch graniczny? Problemy na południu

- Od kiedy straż graniczna zeszła z kontroli granic, statystyki nie są potrzebne - powiedział Bartosz Grodecki, wiceszef MSWiA, na pytanie o ruch graniczny. Jak zapewnił, przez granicę z Niemcami przejedziemy swobodnie, nie powinniśmy stać w korku, przejścia są otwarte, a kontrola jest wyłącznie wyrywkowa. - Jestem po rozmowie ze swoim odpowiednikiem z Republiki Czeskiej, faktycznie na odcinku granicy śląskiej oni utrzymają kontrolę graniczną i będą wymagali przedstawiania testów, które są ważne 30 dni - powiedział także Bartosz Grodecki, dodając, że ma nadzieję, że za dwa tygodnie się to zmieni. Natomiast problemem jest na granicy polsko-słowackiej, bo niektóre przejścia są czynne, a niektóre nie, a co więcej - bywa, że osoba wpuszczona na Słowację i poddana wyrywkowej kontroli otrzymuje mandat.

512 reakcji
105
194
213
Podziel się
Komentarze (213)
zobacz więcej komentarzy (213)
bEruJHdJ
KOMENTARZE
(213)
KATON STARSZY
rok temu
Jeżdziłem setki razy przez Słowację na Węgry i mogę potwierdzić wredność słowaków.Ta bida spośród gór i lasów ze szczególną zaciekłością poluje na polaków,sypią maksymalne kary z byle powodu a nawet i bez powodu.Nasza policja to grzeczne i miłe chłopaki wobec słowackiej.
qwer
rok temu
robic to samo co i oni i tak bedzie ok
qwer
rok temu
do FRanda , dobrze ze u Was tylko prawde mówią.
bEruJHeb
noipokopane
rok temu
myślę e na Ślasku ten rzad ma tak grubo prze...ze wybory mają zamiecione..Ślązacy uznani za zło całej europy ..
alojz
rok temu
fanda..nie testują to w Karvinie.. jakby zrobili tyle testów co Polacy to by im cały kraj zamknęli..i jak najbardziej popieram aby nie wpuszczać Czechów..po co jadą na Śląsk-aby sie zarazić i po całej UE rozwieźć wirusa?
...
Następna strona