Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jasne i ciemne strony Elona Muska. Czemu wzbudza mieszane uczucia?

Elon Musk wzbudza wiele skrajnych emocji. Jego podejście do biznesu może fascynować, ale ma także swoje ciemne strony. O nowym właścicielu Twittera rozmawiamy z Wojtkiem Kardysiem, ekspertem ds. komunikacji internetowej.
0
0
21
Podziel się
Komentarze (21)
zobacz więcej komentarzy (21)
KOMENTARZE
(21)
Gjgf
3 miesiące temu
Dlaczego nie piszecie o tym se Polacy maja dosyc posldwyzek za wynajem i ze nie ma kompletnie malych mieszkan do wynajmu? Bo na wieksze nikogo nie stac. Ukraincy powinni wrócić do siebie - wojna nie jest na calej Ukrainie tylko w malej czesci. Dlaczego tyle ludzi przyjechało właśnie do Polski?? Media wymienię milczą o powszechnym niezadowoleniu.
olo
3 miesiące temu
chłop widzi ,że idą poważne zmiany w gospodarce światowej i stosunkach międzynarodowych. USA wolno lecz systematycznie traci swoja pozycje hegemona w świecie a centrum gospodarki światowej nieubłaganie przesuwa się w rejon Azji. Widzi ,że te tz elity USA się oderwały od rzeczywistości . Więc spokojnie wolnymi kroczkami zabezpiecza sobie "tyły".
Katarzyna
3 miesiące temu
Jest niezwykłym Marzycielem. Chce coś zrobić, dla Innych. Bogaty, ale nie pusty. I nie jest zepsuty. Pomysłowy, kreatywny. Ciężko pracuje, często po 16 godzin dziennie. Inni, bardziej lub mniej bogaci, nie robią nic. Narzekają, zazdroszczą i krytykują. Warto wysłuchać różnych opinii, zwłaszcza tych, którzy Go dobrze znają. I nie stawia się ponad Bogiem. Trzeba widzieć w innych to, co dobre. Wtedy świat będzie lepszy. To nie slogan, to Prawda.
Jarek
3 miesiące temu
Polecam film pt "Siedem córek"
Kolo.
3 miesiące temu
Co ma wynikać z wypowiedzi tego nadgestykulującego młodego człowieka? Nakiwał się, namachał rękami żeby powiedzieć że kogoś nie lubi. "Gratuluję" " ekspertów".
...
Następna strona