Trwa ładowanie...
bEDHPGRh
Notowania
Przejdź na

"Jest drogo". Prezydent Sopotu nie ukrywa i tłumaczy ceny

- Było ciężko, ale w tej chwili jest dobry sezon - mówił w programie "Newsroom WP" Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. W ten sposób skomentował kondycję firm, które po pandemicznym lockdownie próbują wyjść na prostą. - Jest bardzo dużo turystów, zdecydowanie więcej niż w wielu miejscach za granicą. Jeśli udałoby nam się uchronić przed kolejną falą pandemii, to myślę, że będzie dobrze - ocenił. Wielu gości żali się jednak, że jest wyjątkowo drogo. - Jest drogo, bo po pierwsze jest to miasto, które dba o estetykę. Jest zielono i czysto. Ale też nie ukrywajmy, że ci ludzie muszą zarobić trochę więcej, bo przez tak długi czas byli wyciszeni - tłumaczył. Ostrzegał też przed skutkami Polskiego Ładu, przez który coraz częściej nad morzem będzie można natknąć się na "paragony grozy". - To spowoduje, że zatłucze się średni biznes i on będzie pewnie ratował się drożyzną - komentował.

0
0
71
Podziel się
Komentarze (71)
zobacz więcej komentarzy (71)
bEDHPGRt
KOMENTARZE
(71)
Sopot 11 late...
2 miesiące temu
Bardzo dobrze ze ida do gory gdzie Bolek gdzie solidarnosc gdzie stoczniowcy gdzie hutnicy gdzie gornicy za Gierka wychodziliscie na ulice a co teraz JAJ NIE MACIE ?
,,Mateusz''
2 miesiące temu
Polski Ład- Jest drogo a będzie jeszcze drożej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mateusz M
2 miesiące temu
Polski Ład- Jest drogo a będzie jeszcze drożej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bEDHPGRL
optymista
2 miesiące temu
To sie zgadza ceny poszly w gore a obsluga przypomina ekspedientki ze sklepow Społem nie pytaj tylko plac czyli życzliwe do rany przyłożyć zeby sie zaogniła. W mysl zasady jedna nie podoba sie to szukaj innego lokalu.
alina
2 miesiące temu
Ceny wszędzie rosną niestety. Takie mamy czasy. Ja i tak wolę pojechać do Ustki niż trójmiasta. W Ustce jest świetna plaża i mój ulubiony Hotel Lubicz :D
...
Następna strona