Notowania

faktura
24.04.2019 12:00

Jest faktura, na koncie pusto. Jak legalnie odzyskać pieniądze za wykonaną pracę?

Nieopłacone w terminie faktury to największy problem polskich przedsiębiorców. Sytuacja nie zmienia się od lat, a urzędnicy są bezradni. Dzięki pomocy pośredników można sobie z tym poradzić. Zapraszamy na interaktywne spotkanie z ekspertami. Początek webinaru "Co robić, gdy klient nie płaci faktury?" 24.04 o 18.30 na wp.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Jak dużym problemem jest faktura zapłacona z kilkumiesięcznym opóźnieniem? Gigantycznym. Firmy, które nie dostają pieniędzy na czas, ograniczają inwestycje, nie płacą rachunków i pensji na czas. W najgorszej sytuacji zwalniają pracowników. Eksperci przypominają, że z przeterminowanymi płatnościami trzeba walczyć już na etapie zawierania umowy. Co powinno się w niej dokładnie znaleźć? Czym jest faktoring i czy może uratować naszą firmę, jeśli ta jest w złej kondycji finansowej?

Między innymi na te pytania odpowiedźą goście naszego webinaru: ekspert mBank S.A. Karolina Dąbrowska oraz radca prawny Anna Grudzień – Kurpiewska.

Spotkanie poprowadzi wicenaczelny money.pl Sebastian Ogórek.

*Początek transmisji live w środę 24 kwietnia o godz. 18.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach do transmisji na Facebooku. *

Obejrzyj: "Co robić, gdy klient nie płaci faktury?"

Tagi: faktura, konto, spotkanie, praca, firma
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-04-2019

I.Wprowadzić płatności częściowe za wykonaną usługę cz towar.

24-04-2019

m-53Zaprosić Giertycha - to spec od odzyskiwania słabo udokumentowanych należności :)))

25-04-2019

Ryszard Petru :Dlaczego nie zapytacie experta , np. Bankiera i Polityka , Pana Ryszarda Petru ?

Rozwiń komentarze (5)