Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Robert Ocetkiewicz
|

Oto, kto naprawdę wygrał Euro 2012 w Polsce

0
Podziel się:

Nie są to Hiszpanie, nie są Polacy, nie jest Ukraina - twierdzi Robert Ocetkiewicz.

Oto, kto naprawdę wygrał Euro 2012 w Polsce

Lata przygotowań, nerwówka i ciągłe odliczanie. Będzie totalna klapa na arenie międzynarodowej, czy też wielkie zwycięstwo? Niestety polska reprezentacja nie wyszła z grupy, czego można się było spodziewać, ale przynajmniej pod względem organizacyjnym możemy _ zameldować wykonanie zadania _. Sam zresztą byłem przekonany, że coś pójdzie nie tak. Tymczasem żaden Anglik nie musiał wracać w trumnie do kraju, a nagich Ukrainek na polskiej ziemi było jak na lekarstwo.

Najważniejsze jest jednak to, że teraz jak pojadę za granicę, nie będę musiał tłumaczyć gdzie leży nasz kraj i przekonywać o braku niedźwiedzi, które atakują ludzi na ulicach. Poza tym, nieco łatwiej - bo drogi dużo lepsze - będzie mi w ogóle wyjechać z naszego grajdołka, choć do perfekcji potrzebowalibyśmy jeszcze zorganizować około 20 takich imprez jak Euro 2012.

Jednak oprócz większej niż dotychczas dumy z tego, że jestem Polakiem, który potrafi zorganizować coś więcej niż tylko Festiwal Piosenki Ludowej w Ciechocinku, jestem zadowolony również z tego, że w końcu mogłem nieco odetchnąć od polityki. Cała drużyna naszego premiera przeniosła się na stadiony _ haratnąć w gałę _ i kibicować, więc w tym czasie nie udało nic im się popsuć. Obawiam się jednak, że opozycja uderzy teraz ze zdwojoną siłą. W końcu miała aż dwa miesiące na wymyślenie misternego planu, zatem wakacje zapowiadają się niezwykle ciekawie.

Na koniec, szkoda mi tylko jednej rzeczy. Mianowicie tego, że polska reprezentacja nie wyszła z grupy, a prawdziwą wygraną może odebrać za naszych piłkarzy nowa celebrytka Natalia Siwiec. To w końcu o niej rozpisywały się wszystkie media w trakcie meczów i masowo pokazywały jej zdjęcia.

Czytaj więcej w Money.pl
Rynek nieruchomości odczuje Euro 2012 Euro to nie tylko stadiony - przekonują analitycy. Zobacz, jak piłkarskie rozgrywki mogą wpłynąć na ceny.
Te VIP-y przyjadą na finał do Kijowa Swą obecność potwierdził minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Kto jeszcze przyjedzie.
Lato zrezygnuje? Dał krótką odpowiedź W czasie konferencji prasowej nie obyło się bez pytania czy Grzegorz Lato ma zamiar zrezygnować ze stanowiska prezesa PZPN.

autor jest redaktorem Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)