Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
WZI
|

Kontrole w siłowniach. Sypią się mandaty

22
Podziel się:

Od poniedziałku policja sprawdza, czy siłownie przestrzegają zasad lockdownu. Przed sądem stanie właściciel siłowni w Bytowie. Wnioski o ukaranie skierowano też przeciwko kilkunastu osobom na Podkarpaciu.

Kontrole w siłowniach. Sypią się mandaty
Policja wyłapuje ćwiczących na siłowniach. (Pixabay)
bEEnzPSJ

Jak podaje bytowska policja, w czasie kontroli lokali w jednej z siłowni policjanci zastali kilka ćwiczących osób.

- Ze względu na to, iż działalność siłowni została całkowicie zawieszona, na właściciela obiektu sporządzono wniosek o ukaranie do sądu oraz powiadomiona zostanie Państwowa Inspekcja Sanitarna - podaje policja.

To kolejne wnioski o ukaranie, jakie trafią do sądu w związku z nieprzestrzeganiem obostrzeń przez właścicieli obiektów sportowych.

bEEnzPSL
Zobacz także: Siłownie do zamknięcia. Już nie wystarczy "przygotowanie do zawodów"

W poniedziałek kontrole przeprowadziła policja na Podkarpaciu.

"Do sądu zostaną skierowane wnioski o ukaranie 16 osób, które złamały obowiązujące obostrzenia. Podczas dzisiejszej kontroli obiektów handlowych i klubów fitness w Dębicy okazało się, że na jednej z siłowni, mimo zakazu, ćwiczy kilkanaście osób" - pisze w komunikacie podkarpacka policja.

bEEnzPSR

Kontrole prowadzili też funkcjonariusze z Wielkopolski. Sprawdzili kilkanaście obiektów. W czterech zastali ćwiczących.

- W siłowniach w Kaliszu, Ostrowie Wlkp. i w Złotowie zastano osoby ćwiczące. W związku z tym zostały wszczęte działania wyjaśniające. Materiały zostaną przekazane do służb sanitarnych - informuje mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

Zgodnie z decyzjami ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, od poniedziałku do 17 stycznia 2021 r. zostały wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Zamknięto hotele, ograniczono działanie galerii handlowych i stoków narciarskich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEnzPTm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(22)
MIODEK
6 miesięcy temu
Ciekawe czy nowe przepisy nie łamią konstytucji? Przecież dzielą sportowców na lepszych (tych co mogą trenować) i gorszych którzy nie mogą trenować
Plan
9 miesięcy temu
Wszyscy mają umrzeć.
Max
9 miesięcy temu
I mają sprawy wygrane na 100%, ponieważ wszystkie rozporządzenia nie mają żadnej mocy prawnej, są nielegalne, są przestępstwem. Wszyscy powinni otworzyć wszystko i byłby koniec tego cyrku ale polskim społeczeństwem rządzi strach i niewiedza i jak widać, to doskonała a także wystarczająca broń nierządu, marionetek NWO.
bEEnzPTn
Nick
9 miesięcy temu
Przypominam że niedawno miały miejsce urodziny radia maryja na kilkaset osób, w tym wiele z nich było bez masek. Sąd orzekł że nikt nie jest winny, bo zostały zachowane zasady bezpieczeństwa.
Anna
9 miesięcy temu
W niedziele na mszy ksiądz modlił się za 30 księży chorych na covid, a ten przybytek nadal otwarty A czy ktoś słyszał, o siłowni na której są chorzy? Nawet jeśli....to są w formie i szybko się uparają...z wirusem
...
Następna strona