Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Martyna Kośka
|

Konwencja Koalicji Obywatelskiej: ochrona zdrowia i opieka nad seniorami

238
Podziel się:

- Prezes Kaczyński mówi, że służba zdrowia ma się świetnie, bo kule przywieziono mu do domu, a na Szaserów miał ekskluzywną jednoosobową salę – powiedział Grzegorz Schetyna na konwencji Koalicji Obywatelskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Grzegorz Schetyna przekonuje, że KO będzie rozwijała pakiet przywilejów dla osób starszych
Grzegorz Schetyna przekonuje, że KO będzie rozwijała pakiet przywilejów dla osób starszych (Twitter, Grzegorz Schetyna Twitter)

Przemawiający na konwencji Grzegorz Schetyna przywołał przykład Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu, który boryka się teraz z dużymi problemami finansowymi. "To jest polityka rujnowania ochrony zdrowia autorstwa PiS". Wyśmiał przy tym prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który w samych dobrych słowach opisywał polską służbę zdrowia.

Schetyna zapewnił, że stworzony przez Koalicję rząd przeznaczy duże środki na walkę z nowotworami oraz będzie walczył o pozyskanie pieniędzy ze środków unijnych.

- Przygotowujemy europejski program pilotażowy walki z rakiem. Walczymy, żeby w nowym budżecie UE znalazły się na to pieniądze.

Zobacz także: Obejrzyj: Wybory Parlamentarne 2019. Grzegorz Schetyna ujawnia, kto wpadł na pomysł z Kidawą-Błońską

Schetyna zapewnił również, że jeśli Koalicja Obywatelska wygra wybory, nie zapomni o najstarszych obywatelach. Nie poprzestanie przy tym na wypłacie trzynastej emerytury, lecz także wprowadzi dodatkowe programy pomocy dla seniorów i ich opiekunów.

- Musimy zainwestować w srebrne pokolenie. To kwestia premii emerytalnej, czeku opiekuńczego, urlopów wytchnieniowych. To wszystko jest w naszym programie – powiedział.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(238)
Jedrek
3 lata temu
Jak ja wygram wybory to : zapewnię seniorom bezpłatne wycieczki w kosmos , na sorze będą czekali 10 sekund a na specjalistę 5 minut , będą mieli 13 , 14 , 15 , 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ,23, 24 emeryturę , dostaną 100 dni w roku płatnego urlopu , dodatek opiekuńczy w wysokości 5000 miesięcznie , urlop wytchnieniowy ( nie wiem co to ale niech mają ) , czek opiekuńczy , kartę bankową opiekuńczą , bon opiekuńczy , każdy emeryt dostanie samochód z szoferem , prywatnego lekarza , państwo raz w roku sfinansuje tez wczasy ( takie do 50 tyś ) , dodatek do żywności i ubrań , leki oczywiście za darmo , najniższą emeryturę podniosę do 10 000 miesięcznie , tylko musicie na mnie głosować .
POKO
3 lata temu
Opieka Nad Seniorami praca do 70 lat
arystokrata
3 lata temu
Wielu z licznych komentujacych myli wyuczenie od wyksztalcenia ?Dyplom to nie wszystko .Wystarczy POogladac ,POsluchac ?Twarze ?,twarze? . POmijajac maniery swojsko brzmiace nazwiska ?? ,.Ilu z nich jakby wierne KOpie POdobne do konstrukcji "cepa" "mloca ,mloca" ??KOstiumy i Garnitury nie przykryja POkoleniowej "protezy"
ewa
3 lata temu
PO obiecywało, że nie podniesie wieku emerytalnego a podniosło, obiecywało ż e podatek VAT nie podniesie a podniosło. Program tej partii to obiecanki cacanki a głupiemu radość. Nie wierze PO-KO.
info
3 lata temu
mnie nie oszukacie, głosować na was nie będę
...
Następna strona