Notowania

Konwencja Koalicji Obywatelskiej: ochrona zdrowia i opieka nad seniorami

- Prezes Kaczyński mówi, że służba zdrowia ma się świetnie, bo kule przywieziono mu do domu, a na Szaserów miał ekskluzywną jednoosobową salę – powiedział Grzegorz Schetyna na konwencji Koalicji Obywatelskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Twitter)
Grzegorz Schetyna przekonuje, że KO będzie rozwijała pakiet przywilejów dla osób starszych (Fot: Grzegorz Schetyna Twitter)

Przemawiający na konwencji Grzegorz Schetyna przywołał przykład Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu, który boryka się teraz z dużymi problemami finansowymi. "To jest polityka rujnowania ochrony zdrowia autorstwa PiS". Wyśmiał przy tym prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który w samych dobrych słowach opisywał polską służbę zdrowia.

Schetyna zapewnił, że stworzony przez Koalicję rząd przeznaczy duże środki na walkę z nowotworami oraz będzie walczył o pozyskanie pieniędzy ze środków unijnych.

Licytacja na wyborcze obietnice KO i PiS przekroczyła ramy rozsądku.
Festiwal obietnic wyborczych. Odczuje je gospodarka

- Przygotowujemy europejski program pilotażowy walki z rakiem. Walczymy, żeby w nowym budżecie UE znalazły się na to pieniądze.

Obejrzyj: Wybory Parlamentarne 2019. Grzegorz Schetyna ujawnia, kto wpadł na pomysł z Kidawą-Błońską

Schetyna zapewnił również, że jeśli Koalicja Obywatelska wygra wybory, nie zapomni o najstarszych obywatelach. Nie poprzestanie przy tym na wypłacie trzynastej emerytury, lecz także wprowadzi dodatkowe programy pomocy dla seniorów i ich opiekunów.

- Musimy zainwestować w srebrne pokolenie. To kwestia premii emerytalnej, czeku opiekuńczego, urlopów wytchnieniowych. To wszystko jest w naszym programie – powiedział.

Większość szpitali powiatowych nieustannie się zadłuża i będzie zadłużać się nadal
Służba zdrowia. Szpitale powiatowe w dramatycznej sytuacji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-09-2019

AC DCDlaczego ludzie którzy myślą samodzielnie i są wykształceni nie głosują na PIS ?

29-09-2019

dlaczegona PO głosują zwykle ludzie uwikłani w wyzysk ,przekręty, matactwa ...

29-09-2019

PRZEPRASZAMw 2015 głosowałam na PIS,już tego błędu nie popełnię!!!

Rozwiń komentarze (238)