Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wicepremier Gowin apeluje do firm telekomunikacyjnych o darmowy internet dla studentów i doktorantów. - Odwróciłbym to pytanie i zapytał, czy darmowy internet jest naprawdę potrzebny? Operatorzy przygotowali oferty zarówno dla uczniów, jak i studentów - od 5 do 30 GB w cenie do 30 zł. W Polsce mamy bardzo tanie usługi, w badaniach konsumenckich nie obserwujemy, by studenci czy rodzice narzekali na zbyt wysokie ceny - powiedział w specjalnym wydaniu programu "Money. To się liczy" Marcin Cichy, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. - Problemem jest dostępność do tego internetu i przede wszystkim dostępność do platform e-learningowych, tak, żeby te zajęcia mogły się efektywnie odbywać - dodał.

5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
Ona:)
4 lata temu
Weźcie pod uwagę ze wiele osób zostanie wkrótce bez pracy i pieniędzy.
Prawda
4 lata temu
Tak nju mobaile oszukuje ludzi na necie Dzień dobry, Otrzymaliśmy Pana zgłoszenie dotyczące opłat na numerze nju internetowym. Plan nju internetowy to oferta internetu mobilnego w której otrzymuje Pan do wykorzystania 40GB transferu danych w kraju za nie więcej niż 29zł. Podstawowa cena za korzystanie z internetu w kraju to: 19gr/1 MB. Płaci Pan za transfer danych według powyższej stawki aż do osiągnięcia kwoty 29 zł (limit wydatków). Na fakturze numer 20030481433541 zanotowaliśmy zużycie w wysokości 293 MB. 293 mb * 0,19 zł = 55,67 zł, ale ze względu na to, że usługa rozliczana jest do 29 zł opłata na fakturze jest właśnie w tej kwocie. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego do końca okresu rozliczeniowego można korzystać z Internetu na pełnej prędkości do limitu 40 GB. Po osiągnięciu limitu 40 GB prędkość transferu danych zostaje ograniczona do 1Mb/s. Wobec powyższego nie widzimy podstaw do uznania Pana reklamacji, gdyż opłaty zostały naliczone zgodnie z obowiązującym cennikiem. Pozdrawiamy nju mobile Monika Juszczak Czarna doradca ds. Klienta
Student z pro...
4 lata temu
Moim zdaniem wystarczyło, by wysłać każdemu studentowi internet darmowy w AERO2 z transferem takim by wystarczyło na transmisje w minimalnej jakości tylko nie 240p, bo nic nie widać
Student🦠
4 lata temu
Wydaje się to mała kwota ale licząc 480p=dziennie nawet 9,6GB po 6H.normalne zajęcia czas liczony bez przerw. 9,6GB*20 dni w miesiącu =190GB. Więc chyba pytaliście się osób starszych albo ci studenci mają światłowód a z smartfonu korzystaja tylko do FB i komunikatorów.
Global2020 (1...
4 lata temu
Problemem to jest ilość nikomu niepotrzebnych reklam generujących gigantyczny ruch w Internecie, może zacznijcie od tego.