Trwa ładowanie...
bEDpAwfF
Notowania
Przejdź na

Koronawirus. Na jesieni powinien powstać nowy rodzaj ambulatoriów

- W strategii radzenia sobie z koronawirusem na jesieni kluczowa będzie podstawowa opieka zdrowotna (POZ) i lekarze rodzinni. Najwięcej energii musimy włożyć w to, żeby oddzielić osoby chore od zdrowych, a wśród tych chorych oddzielić tych, którzy mają COVID-19 od tych, którzy mają grypę i inne schorzenia górnych dróg oddechowych - opowiadał w programie "Money. To się liczy" odchodzący ze stanowiska ministra zdrowia Łukasz Szumowski. Wśród możliwych rozwiązań jest np. wprowadzenie różnych godzin przyjęć dla tych grup oraz stworzenie lekarzom rodzinnym większych możliwości testowania. Jak mówił, powinny powstać specjalne ambulatoria dla osób z infekcjami, żeby one nie zarażały osób, które do lekarza przychodzą z zupełnie innymi chorobami.

0
0
436
Podziel się
Komentarze (436)
zobacz więcej komentarzy (436)
bEDpAwfR
KOMENTARZE
(436)
STOPRUJNOWANI...
rok temu
Gdzie mój komentarz? - nikogo nie hejtowałam!
STOPRUJNOWANI...
rok temu
Czy ktoś wie gdzie można złożyć pozew zbiorowy o nie realizowanie porad lekarskich w przychodniach, oraz zwrot naszych składek na ten cel, które płaciliśmy latami?
Sasun
rok temu
SasunMoja teściowa jedzie 20.08 do sanatorium zrobiliśmy test na covid w szpitalu w Wołominie a w poniedziałek dzwonią ze test zaginoł i nie wiedzą co z nim się stało i kazali jeszcze raz przyjechać i zrobić potwórny wymaz pojechaliśmy zrobili i teściowa chciała potwierdzenie a oni nie możemy pani dać a wyników nie ma w sanatorium a szpital nie odbiera tel. A teściowa ma być 20.08 w sanatorium. Ten wirus tak istnieje jak robią testy PCR 38% wiarygodny hahaha.
bEDpAwgj
Sasun
rok temu
Moja teściowa jedzie 20.08 do sanatorium zrobiliśmy test na covid w szpitalu w Wołominie a w poniedziałek dzwonią ze test zaginoł i nie wiedzą co z nim się stało i kazali jeszcze raz przyjechać i zrobić potwórny wymaz pojechaliśmy zrobili i teściowa chciała potwierdzenie a oni nie możemy pani dać a wyników nie ma w sanatorium a szpital nie odbiera tel. A teściowa ma być 20.08 w sanatorium. Ten wirus tak istnieje jak robią testy PCR 38% wiarygodny hahaha. Niech teraz pan MZ powie publicznie o co tu chodzi z tym wirusem. Obejrzyjcie film pandemia strachu zobaczycie taki sam scenariusz identycznie sie dzieje co teraz na świecie
kosmos
rok temu
Ludzie ten facio ma profesora !! To potwierdza tylko ranking światowy uczelni w którym pierwsze polskie placówki to 4-ta setka!!!!!! Dramat mieć takich włodarzy!!! Swoją drogą czemu prowadzący nie stawia pytań o cebuliony???? To też daje do myślenia jak czwarta władza jest dogadana!!
...
Następna strona