Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Koronawirus w Polsce. Adam Abramowicz obawia się przestojów w produkcji żywności. Dopinguje rząd do działania

- Trzeba pomyśleć, jak walczyć z pandemią, nie blokując przedsiębiorstw. Nawet do świąt możemy zwolnić gospodarkę, ale na dłuższą metę to jest niemożliwe. Niedługo może być tak, że będziemy mieć przestoje w produkcji żywności - obawia się Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców. - Przestoje mogą wynikać z tego, że część pracowników nie dotrze do pracy albo część przedsiębiorstw się zamknie, bo nie będzie w stanie udźwignąć kosztów - tłumaczy. Zastrzega jednak, że sklepy w tej chwili są pełne i nie chodzi mu "o sianie paniki". - Ale trzeba przewidywać skutki na dłuższy okres. Dlatego ważne jest, jakie strategie ma rząd dla firm na przyszłe miesiące, powinien to pokazać. Przedsiębiorcy muszą to wiedzieć, muszą mieć perspektywę i podejmować decyzje strategiczne - dodaje Abramowicz.

KOMENTARZE
(249)
pablo
4 lata temu
Brawo za szerzenie paniki, nieodpowiedzialne dziennikarzyny.
Spokojniepozd...
4 lata temu
Prosiłbym raz siąść na czterech literach. Dwa wyłączyć wszystkie wiadomości. Trzy zacząć myśleć. Wystarczy. Nie oglądam wiadomości bo telewizji brak ale jak czytam tą prasę to za każdym razem się zastanawiam czy jeśli osoba A zwraca na coś uwagę to czy za plecami nie rozkręcają mi już samochodu.
XYZyta
4 lata temu
Smacznego niesmaczny głuptasie..
qp
4 lata temu
Brawo dla Pana Abramowicza, ludzie znowu rzucą się na sklepowe półki, bo przecież nie chodzi mu "o sianie paniki". Piniondz, piniondz, piniondz.
Celowa panika...
4 lata temu
Wg WIKIPEDII liczba zgonów we Włoszech to 9,6 zgonów na 1000 osób rocznie. Najbardziej zarażony region Lombardia to 9,46 mln ludzi, czyli 908 106 zgonów/rok, 2488/dzień. W szczycie epidemii liczba zgonów w Lombardii z powodu COVID-19 to 546/dzień. Całkowita liczba zgonów/dzień na pewno jest mniejsza niż 2488 +546 (część z nich i tak by umarła z innych przyczyn).
...
Następna strona