Trwa ładowanie...
bEqYgNvV

Notowania

Przejdź na

Koronawirus w Polsce. Prof. Andrzej Horban tłumaczy, ilu jest teraz zakażonych

Według stanu na 31 marca w Polsce jest ponad 2,2 tysiąca osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. U tylu osób testy dały wynik pozytywny. Jak jednak podkreśla prof. Andrzej Horban, konsultant krajowy w dziedzinie chorób zakaźnych, tak naprawdę zakażonych jest zdecydowanie więcej osób. - Jest rzeczą oczywistą, że ludzi, którzy są zakażeni, a nie mają objawów, jest mniej więcej pięć razy tyle. Wiemy to, ponieważ 80 procent ludzi choruje bezobjawowo - tłumaczył Horban w programie Wirtualnej Polski. To oznacza, że w Polsce jest co najmniej 10 tysięcy osób zakażonych koronawirusem. Jak przyznał, bardzo trudno jest oszacować, kiedy będziemy mieli szczyt epidemii w Polsce.

0
0
65
Podziel się
Komentarze (65)
zobacz więcej komentarzy (65)
bEqYgNwh
KOMENTARZE
(65)
dffdf
rok temu
kazdy normalnie rozsadnie myslacy wie otym juz dawno, nawet podejrzewaja ze jest okolo 2 milionow nosicieli w Polce
mala
rok temu
duraki. Liczba zgonów to tester Boga. Jeżeli jest 45(50) to zarażonych 2500. A nie 10 tys. Taka była statystyka na świecie. Ja krzyczę: 100 tys. kto da więcej.
xxx
rok temu
Polska stan umysłu...... przedwczoraj przekraczałem granice ,osobówki zatrzymywali a TIRY jechały jakby nigdy nic .i jak bedzie dobrze w tym kraju ,po co stałemdwie godziny jak spotkam puzniej tirowca na cpnie zarazonego ,gdy bede tankowal paliwo .pozdrawiam
bEqYgNwz
exitus
rok temu
Nie to ,że zmieniam zdanie,ale widziałem w zachowaniu Szumowskiego,że już nie daje rady walczyć z głupotą kaczego ....... Od niego teraz zależy czy wyda na śmierć starsze pokolenie Polaków ,zwiększy zagrożenie dla lekarzy i całego personelu medycznego i ich rodzin, pogłębi kryzys gospodarczy. Może pod taką presją podjąć własną decyzję. Może dla "chwały kaczego ......" popełnić zbrodnię godząc się na wybory, - może też zapobiec temu nieszczęściu i postawić twarde V E T O . Jeżeli go zdymisjonują to będzie wiedział,że robił wszystko,aby uchronić Polaków. Kiedyś przestanie być politykiem i wróci do zawodu z podniesioną głową.
TO
rok temu
Takie brednie tylko w WP .To zdanie nie rani osoby ,rani tylko redakcje
...
Następna strona