Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jgt
|

Koronawirus w Polsce. Wrócą obostrzenia? Szumowski: Rozważamy to

17
Podziel się

- Do obostrzeń zawsze można wrócić i takie scenariusze rozważamy. Ale drugiego lockdownu na pewno nie będzie - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w RMF FM.

Koronawirus w Polsce. Drugiego lockdownu na pewno nie będzie - mówi Łukasz Szumowski
Koronawirus w Polsce. Drugiego lockdownu na pewno nie będzie - mówi Łukasz Szumowski (YouTube.com)
bErNDvwB

We wtorek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało że jest 205 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Przybyło 6 kolejnych zgonów na Covid-19. Łącznie stwierdzono już 27 365 zakażeń wirusem SARS-CoV-2, zmarło w sumie 1 172 osoby.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski ostrzegł, że w rządzie jest rozważany powrót do obostrzeń, ale "nie da się zrobić lockdownu ponownie". - Mam wrażenie, że Polacy w ogóle już zapomnieli, że mamy epidemię - stwierdził minister w RMF FM.

Jednocześnie wyjaśnił, że duży wzrost dziennej liczby nowych przypadków wynika z prowadzenia badań przesiewowych m.in. w śląskich kopalniach.

bErNDvwD

- Pamiętajmy, że jeszcze są 2 kolejne ogniska. Jedno jest w szpitalu w województwie łódzkim. To jest model epidemii ogniskowej i taką będziemy mieli. My nie kończymy epidemii, żeby była jasność. Nadal mamy epidemię i nadal będziemy mieli zachorowania, zresztą w różnych krajach obserwujemy wzrosty co jakiś czas - dodał szef resortu zdrowia.

bErNDvxe
KOMENTARZE
(17)
Kristin
rok temu
Ciągle tylko marudzicie, dobre pomysły źle, mniej dobre jeszcze gorzej, tylko wieczne narzekanie, co za cholernie ludzie zawsze czarnowidztwo
Basia z Teofi...
rok temu
Ograniczyć Wesela do 50 osób nie robić takich speców i mankiety ograniczyć jak w maju było bezpieczniej. ..brawo. Rządu PIS brawo
Ona
rok temu
Zmarło 1172 osoby. Większość że starości a koronka to tylko gwóźdź do trumny. I o to chodziło twórcom i zleceniodawcom tego wirusa . Po co mają żyć starzy ,chorzy i niezdolni do pracy . To jest depopulacja wg marzeń Gattesa. Jeszcze szczepionką potraktować masy i będzie pełna władza nad maluczkimi.
bErNDvxf
Sokrates777
rok temu
Osobiście mam dużo rezerwy do partii PIS , jednak spróbujmy odsunąć od na bok emocje i ocenić na chłodno całokształt, po raz pierwszy Naród jako My coś w końcu wymiernego dostajemy , oczywiście mam tu na myśli te wszelkie programy finansowe wsparcia rodziny. Oczywiście są kwestie z którymi nie zgadzam się jak i wielu z Was . Nawet jeżeli ostatnie pomysły finansowe Naszego Prezydenta oraz, ,karta rodziny" postrzegamy jako ,,kupowanie głosów" , to jednak bądźmy rozsądni i przyznajmy, że to są dobre sprawy , niezależnie od domniemanych intencji , przecież Duda może wygrać lub nie a To by zostało zagwarantowane. Jeżeli jest to wszystko finansowane z ,,odzyskanego vat-u " to jeszcze lepiej przecież do tej pory ludzie nic nie dostawali a Tusk jak pamiętam mówił, że pieniędzy nie ma i nie będzie. Jeszcze raz zaznaczam , że mam delikatnie mówiąc wiele rezerwy do partii PIS jest jeszcze wiele spraw do zrobienia a za pewne ich pomysły zostawiłbym ich na pustyni bez szklanki wody. Z szacunkiem dla wszystkich
wAKACJE
rok temu
Poczekamy jak Sląsk pojedzie nad morze.