Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mecz Rosja - Grecja. To test dla reprezentacji Rosji

0
Podziel się:

Trener rosyjskiej reprezentacji nie dopuszcza myśli o porażce w dzisiejszym meczu z Grecją. Słowa Dicka Advocaata cytują niemal wszystkie rosyjskie media.

Mecz Rosja - Grecja. To test dla reprezentacji Rosji
(Jan Kucharzyk/East News)

Komentatorzy rozważają najróżniejsze warianty dzisiejszego meczu Rosji z Grecją. Zganił ich za to trener Advocaat, który stwierdził, że interesuje go tylko pewne wyjście z grupy bez jakichkolwiek kombinacji matematycznych.

Zdaniem byłego obrońcy rosyjskiej reprezentacji, mecz z Grekami pokaże prawdziwy poziom reprezentacji. W jego opinii zwycięstwo na stadionie we Wrocławiu to szansa dla Rosjan na dojście do samego finału. Były piłkarz liczy na bardzo dobry występ gwiazd.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosyjski minister sportu ratuje kibiców Polscy policjanci zatrzymali 25 rosyjskich chuliganów. Część z nich została skazana na pobyt w więzieniu.
Oni pomagają naszym żołnierzom na Euro Specjaliści od likwidacji skażeń dyżurują przy warszawskim szpitalu na Szaserów, wytypowanym do przyjęcia w razie potrzeby piłkarzy i VIP-ów.
Tylu kibiców przyleci jutro do Warszawy Blisko tysiąc kibiców przyleci jutro do Warszawy wyczarterowanymi dla nich samolotami na mecz Rosja-Grecja.
wiadmomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)