Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Trudno powiedzieć, czy rząd postawił już krzyżyk na pieniądzach z Krajowego Planu Odbudowy - mówiła w programie "Money.pl" Kinga Grafa, dyrektorka Przedstawicielstwa Konfederacji Lewiatan i stała przedstawicielka przy BusinessEurope. Jak zaznaczyła, nie mamy obecnie wglądu w to, co dzieje się w tej sprawie na linii Warszawa-Bruksela. - Ten proces nie jest przejrzysty i warto to zmienić. Wówczas będzie mniej miejsca na dywagacje, a więcej pewności, która w biznesie jest warunkiem podstawowym - dodała.
12
Podziel się:
KOMENTARZE
(12)
Jeszcze czas
rok temu
26:1 - to droga do ruiny ? Nikt suwerenności nie odbiera. Żądanie przestrzegania konstytucji i prawa - to norma UE. A kłamstwa to nic dobrego ! Polska otwarta a nie zakłamana.
ojcec kierown...
rok temu
Proponuję wszystkim średnio wykształconym i średnio rozgarniętym, żeby jednak nie wypowiadali się na tematy na których się nie znają
BND
rok temu
Czas podać KE do sądu
4IR
rok temu
nazistka buduje rzad swiatowy
Sunny
rok temu
Jezeli rzad nie chce Kady z KPO to polscy obywatele beda mieli o jeden kredyt mniej. Kada z KPO to dodatkowe obciazenie dla podatnika wraz z odsetkami. Przeciez nikt nie daje kasy za darmo. Zle spożytkowana pozyczka to brak pieniedzy i dlug do splacania. Moze lepiej nie brac tej kasy.