Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Kto na ministra finansów? "Chętni są zawsze"

– Chętni są zawsze, tylko to muszą być osoby o wysokich kwalifikacjach, kompetentne – powiedziała w programie "Money. To się Liczy" Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej, pytana o nazwisko nowego ministra finansów. – Ministerstwo finansów ma wyjątkowe zadania, taka osoba musi mieć wysokie kompetencje. Nazwisk potencjalnych kandydatów szefowa resortu rodziny nie chciała zdradzić. Według plotek premier rozważa powołanie na ministra finansów prof. Gertrudy Uścińskiej, która kieruje obecnie ZUS. – Oczywiście, że by mogła – odpowiedziała minister rodziny. – Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest modelowo zarządzany, to jest instytucja, która pokazuje, jak sprawnie może działać. Pani profesor sprawnie reformuje ZUS. Nie wyobrażam sobie ZUS bez pani profesor Gertrudy Uścińskiej.

KOMENTARZE
(11)
Loda
2 lata temu
No jaki problem? Byle nieuk zaraz zostanie namaszczony. Mierny ale wierny. A gdzie dobro kraju i narodu? Kiedy to rządzenie gospodarką od ściany do ściany się zakończy. Czekam pilnie.
Obywatel
2 lata temu
Tej Pani już dziękujemy. Wystarczy że łamała Kodeks Pracy jak była dyrektorem Liceum. Są osoby które uważają że prawda rani.
Bajaderka
2 lata temu
Kwalifikacje. Jak ostatnio matura. Bez znajomości poprawnie języka w mowie i piśmie.
Kaczyzm to pa...
2 lata temu
Chętni ale w tym obecnym reżimowym systemie i narażać się na więzienia współpracując z kaczym reżimem to chyba tylko szaleniec by brał udział w tym rządzie czy partii . Mam nadzieję że PIS zostanie uznany jak zło czyn i działanie na szkodę dla państwa polskiego z zamierzonym celem zniszczenia podatników i kraju dla własnych korzyści . Inaczej Polska nigdy nie będzie wolna i demokratyczna.
Tetryk
2 lata temu
Czym większe kwalifikacje tym większy burdel w zarządzaniu wszystko powinno być zrozumiałe i czytelne dla zwykłego Kowalskiego po prostu po tzw. siekierze a nie zwymyslane rozniczkowanie pierwiastka mnorzone przez ułamek Z dodawania chory system