Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kupili prawie stuletni dom, urządzają go po kawałku. "Decyzję podjęliśmy w pięć minut"

Stary dom, który został zbudowany w 1931 r., pani Karolina Mears i jej mąż zdecydowali się kupić niemal od razu po tym, jak go zobaczyli. - Ogłoszenie, które widzieliśmy w internecie, dało nam już dużo do myślenia - wspomina właścicielka. - Tak naprawdę decyzję podjęliśmy w pięć minut po tym, jak przyjechaliśmy na miejsce i oglądaliśmy ten dom - dodaje. Przyznaje też, że poza dobrym stanem technicznym duże znaczenie miało to, że tego rodzaju nieruchomości zaczęły bardzo szybko znikać z rynku, a połowa ogłoszeń, które ich interesowały, niemal od razu była już nieaktualna. - Dom i działkę o powierzchni 2,5 tys. m kw. kupiliśmy w październiku 2020 r. za 255 tys. zł - wyjaśnia. Pani Karolina zawodowo zajmuje się urządzaniem wnętrz. W aranżacji domu postawiła na naturalne materiały, stare meble i klasyczne, jasne kolory. - Zawsze pasjonowały mnie stare budynki i klasyczne wnętrza. Mój mąż, który pochodzi z Anglii, całe życie mieszkał w starym budynku, jeszcze z...

rozwiń
0
0
115
Podziel się
Komentarze (115)
zobacz więcej komentarzy (115)
KOMENTARZE
(115)
Taka prawda
7 dni temu
Kto kupil od PATO dewelopera ten stracil zycie
Edward
7 dni temu
Nowe mikro domy 50 metrow kwadrat nogi w korytarzu jak sie wyciagniesz na łozku.
Polo budowa
7 dni temu
Takie domy maja dusze mozna z nich zrobic istne cacuszka nie to co obecne skosne pokoje zeby bylo metr piecdziesiat w kacie.
SEN
1 tyg. temu
przestancie pisac te wypociny i te cuda wianki , przeczytac prosze choc raz ale dokładnie .
stan33
1 tyg. temu
A grzyb,plesn i zgnilizna i tak zaraz wroci.Dzisiaj nikt normalny nie chce mieszkac w starych i malych pokoikach,czy ciasnej kuchni.Buduje sie nowy dom z duzym salonem,duza kuchnia,duzymi lazienkami.
...
Następna strona