Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

Lockdown. Galeria handlowe. "Trzeba brać pod uwagę każdy scenariusz"

- Byliśmy gotowi na ten scenariusz. Pierwsza fala nas zaskoczyła. Jesteśmy przygotowani także na trzecią falę. Dla branży to fatalna wiadomość. Gdy mówimy o przygotowaniu, mamy na myśli wszystkie kanały sprzedaży. Chcemy przygotować się na nową rzeczywistość na wiosnę, mamy nadzieję, że będziemy wtedy w pełni działać. Staramy się inwestować w e-commerce, ale ciężko mówić, że ten kanał rekompensuje nam straty w sklepach stacjonarnych. Te sklepy działają, ale nie przynoszą przychodów, za to generują koszty. Zmiany kanałów i budowanie poduszki finansowej pozwalają nam spokojnie reagować na sytuacje, jak teraz. Pandemia się jeszcze nie skończyła – mówił w programie "Newsroom" Marcin Czyczerski, prezes CCC.

KOMENTARZE
(54)
to ok
3 lata temu
To za kasę od państwa niech CCC da udziały dla państwa. Skoro państwo ratuje LOT bo gdy zbankrutuje LOT to podobno będą większe starty dla kraju i co za tym idzie dla obywateli, wiec idąc taką logiką CCC niech się podzieli udziałami aby i kraj skorzystał skoro z podatków czyli z pieniędzy publicznych to idzie, to niech i obywatele mają kawałek ciasta z butów CCC skoro dorzucają się do ratowania prywatnej firmy.
Może
3 lata temu
Kożuchowska całą kolekcję wykupi ? Reklamowała przecież te luksusowe botki z chińskiej skóry.
Klasyk
3 lata temu
Kiedy przyszli po fryzjerów nie protestowałem, nie byłem w końcu fryzjerem. Kiedy przyszli po hotelarzy, nie protestowałem, bo nie byłem hotelarzem. A kiedy przyszli po mnie, nie było już komu protestować.
BEZCZELNOŚĆ
3 lata temu
Co za BEZCZELNOŚĆ!!! Z podatków od nędzarzy emerytów, Bogacz chce kasę!!!!! TFU. Najpierw celebryci, co i np. potrzebni jak psu buty, teraz ten żebrze. Omijać takie biznesy szerokim łukiem.
Konsument
3 lata temu
Ale ludzi robicie na perłowo w wała! Te wasze niby przeceny są żałosne. Jak z tego samego modelu butów można przeceniać rozmiary na wyrywki! Ja więcej do CCC nie wejdę po żadne zakupy. Szacunek za szacunek!
...
Następna strona