Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac.
WZI
|

Loteria narodowego Spisu Powszechnego. Rozlosowano 240 nagród

50
Podziel się

W piątek odbyło się pierwsze losowanie loterii Głównego Urzędu Statystycznego, dla osób, które wzięły udział w spisie powszechnym. Do wygrania były karty przedpłacone o wartości 1000 i 500 złotych. Podpowiadamy jak sprawdzić wygraną.

Loteria narodowego Spisu Powszechnego. Rozlosowano 240 nagród
Loteria dla uczestników spisu powszechnego. (East News, ARKADIUSZ ZIOLEK)
bEiOFucB

Loteria to nagroda dla osób, które dokonały samospisu i otrzymały specjalny kod, uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu. W sumie w loterii jest 1456 nagród. Jak podaje GUS, ich łączna wartość wynosi dokładnie 2 183 984 zł.

W pierwszym losowaniu wzięły udział kody zarejestrowane do 5 maja. Kolejne odbędą się 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2, 9 i 17 lipca. Na razie losowane są karty przedpłacone o wartości 1000 zł (5 sztuk na województwo) i 500 zł (10 sztuk na województwo). Podczas finałowego losowania nagrodami będą samochody – po jednej Toyocie Yaris na województwo.

Po samospisie każdy otrzymuje od urzędu wiadomość, zawierającą specjalny, 10-znakowy kod. Kiedy go dostaniemy, wchodzimy na stronę loteria.spis.gov.pl i rejestrujemy się. Kod można rejestrować do 7 lipca 2021 r. I to właśnie na tej stronie opublikowana jest lista kodów, które wygrały.

bEiOFucD
Zobacz także: Nie chcesz wypełnić spisu? Zobacz, co ci grozi

Kolejne losowania odbędą się 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2, 9 i 17 lipca.

Transmisje online z losowań będą prowadzone na profilach Głównego Urzędu Statystycznego w serwisie YouTube i na Facebooku.

bEiOFucJ

Warto pamiętać o tym, że wzięcie udziału w spisie jest obowiązkowe. Za unikanie spisania grozi kara grzywny, nawet 5 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiOFude
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(50)
Grażyna z PiS
2 miesiące temu
Ja wygrałam, ale wiem na kogo należało głosować i z kim trzymać.
Kingo
2 miesiące temu
Ja nie dostałam kodu jak się spisywałam przez onlay
Złodziejstwo
2 miesiące temu
Z czyich pieniędzy ufundowane te nagrody? Publicznych? To defraudacja.
bEiOFudf
Wicek
2 miesiące temu
czuję się jak idiota. Przy wypełnianiu zgłoszenia udowadniają mi, że 10+3 to nie jest 13!. Takie działanie jest wymagane aby wysłać zgłoszenie.Dostaję odpowiedź, ze to jest nieprawidłowe.
Robert
2 miesiące temu
Niestety. Kody są tylko dla sprawdzonych PiSiaków. Nie łudźcie się, że dostaniecie.
...
Następna strona