Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Łukasz Szumowski potwierdza: Jestem chory, przebywam w szpitalu

57
Podziel się

- Potwierdzam, że jestem chory i przebywam w szpitalu - poinformował money.pl były minister zdrowia Łukasz Szumowski. W ten sposób potwierdzają się informacje Wirtualnej Polski o jego zakażeniu koronawirusem.

Łukasz Szumowski potwierdza: Jestem chory, przebywam w szpitalu
Łukasz Szumowski, były minister zdrowia (PAP, Mateusz Marek)
bDAaGYHp

- Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza - poinformował money.pl Łukasz Szumowski, były minister zdrowia.

Przy okazji warto przypomnieć, że Łukasz Szumowski pierwszy pozytywny test na wirusa miał już pod koniec września. Jak zapewniał - poddał się wtedy 10-dniowej kwarantannie, ale nie miał żadnych objawów. Nie przechodził więc kolejnych testów.

bDAaGYHr

Tym razem jednak objawy są. Na tyle poważne, że Szumowski trafił do szpitala.

Jak sugeruje były minister zdrowia, jego wcześniejsza kwarantanna była wynikiem "fałszywie dodatniego testu". Tym samym Łukasz Szumowski przekonuje, że na kwarantannie przebywał, choć zakażony nie był. Wskazuje przy tym, że koronawirus w jego organizmie pojawił się po prostu później. I dlatego dziś niezbędna jest hospitalizacja.

Zobacz także: Obejrzyj także: Rząd wprowadza ograniczenia związane z koronawirusem. "To pełzający lockdown"

Łukasz Szumowski na pytanie, jak się czuje, odpowiada krótko: "bywało lepiej".

bDAaGYHx

We wtorek wieczorem Wirtualna Polska jako pierwsza poinformowała o chorobie Łukasza Szumowskiego. Jak udało się ustalić reporterowi WP, "były szef resortu zdrowia ma widoczne objawy choroby i przebywa obecnie prawdopodobnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie".

bDAaGYHS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(57)
hahahaha
3 miesiące temu
kpina.Ludzie zaczynają strajkować przeciwko obostrzeniom to trzeba troche znowu popajacować.Morawiecki w szpitalu i dziwnym trafem następny też
aqua
3 miesiące temu
ale jak ma tylko objawy a nie komplikacje, to po co go do szpitala wzięli??? Zajmuje miejsce być może bardziej potrzebującym
Bolek
3 miesiące temu
Ten wynik mógł być jeszcze dodatnio ujemny.
bDAaGYHT
kwaśnica
3 miesiące temu
Niech sobie kupi respirator od handlarza bronią. Najlepiej w zestawie z anestezjologiem do obsługi. Za 300 mln na pewno jakiś się znajdzie.
Sort
3 miesiące temu
Respirator pewnie ma prywatny :)
...
Następna strona