Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Piotr Pilewski
Piotr Pilewski
|
aktualizacja

Program Money.pl 6.12 | Polacy z listy najbogatszych idą w nieruchomości

Sebastian Kulczyk - jeden z najbogatszych Polaków i Maciej Popowicz - do którego należy tytuł najmłodszego polskiego milionera, inwestują w luksusowe nieruchomości. Spółka, w której udziały ma Sebastian Kulczyk, zamierza zrewitalizować m.in. Dolne Młyny w Krakowie i postawić luksusową nieruchomość, jakiej - jak mówi prezes Noho - w Polsce jeszcze nie było. Ceny w Krakowie wynoszą od 15 do 30 tysięcy za m2 i są jednymi z najwyższych w Polsce. Firma celuje w bogatą niszę na rynku, który już mocno zahamował.
KOMENTARZE
(3)
Alex
rok temu
Jestem zdania, że najlepsza inwestycja to kupno nieruchomości. Wartość złotówki dramatycznie spada, a zakup mieszkania pod wynajem to stały pasywny dochód. Mogę polecić dewelopera SuperKrak. Miałam przyjemność korzystać z ich usług. Z czystym sumieniem mogę ich polecić za profesjonalne podejście do klienta.
Tomi
rok temu
I bardzo dobrze. Nieruchomości to niezły biznes, i pan S.Kulczyk o tym doskonale wie.
PATo
rok temu
Czy w ŁODZI "pewni inwestorzy - deweloperzy" dla realizacji swoich inwestycji mają "parasole ochronne" i mogą np w Łodzi kupić nieruchomość i UMŁodzi wydaje zgodę na wyburzenie szkoły pod ich realizację inwestycji (ul. Harcerska), zgodę , aby wyburzyć dom dziecka i zrealizować inwestycje deweloper wybuduje domy (ul. Zuchowa) itd