Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mądre zakupy w czasach zarazy. Allegro Smart! to darmowa dostawa i atrakcyjne oferty

Przez trzy miesiące Allegro udostępniało usługę Smart! za darmo, wspierając tym samym Polaków w czasie pandemii. Bezpieczne zakupy z darmową dostawą wybrało już ponad 2,6 mln klientów. DO 19 lipca z oferty będzie można skorzystać w bardzo atrakcyjnej cenie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały partnera)

Partnerem treści jest Allegro

Pandemia COVID-19 na wiele tygodni zatrzymała nas w domach. W tym trudnym czasie wiele osób doceniło bezpieczną i bezkontaktową opcję zakupów przez internet. Na platformie zakupowej Allegro klienci w ramach usługi Smart! przez trzy miesiące mogli korzystać z darmowej dostawy. W ten sposób firma wsparła nie tylko kupujących, którzy mogli nabyć niezbędne produkty bez potrzeby udawania się w zatłoczone miejsca, ale także sprzedawców – dzięki opcji darmowej dostawy zyskali klientów.

Darmowa dostawa i codzienne promocje z Allegro Smart w nowej, obniżonej cenie

Trzymiesięczna akcja, podczas której Allegro wspierało Polaków, oferując im zakupy w atrakcyjnych cenach i z darmową dostawą, dobiegła końca. Jej zwieńczeniem jest nowa promocja, w której cena rocznej usługi Allego Smart! została obniżona z 49 zł na 39 zł. Wystarczy zapłacić raz, żeby móc cieszyć się darmową dostawą i atrakcyjnymi promocjami przez okres dwunastu miesięcy.

– Ponieważ zainteresowanie Allegro Smart! było tak duże, zaoferowaliśmy możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 proc. Oznacza to, że klienci mogą teraz używać jej za 3,30 zł miesięcznie. Dotychczasowi klienci Allegro Smart! także mogą skorzystać z promocji, przedłużając ważność pakietu na tych warunkach – mówi Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro.

Promocyjna cena za roczny pakiet Allegro Smart! obowiązuje od 19 czerwca do 19 lipca br. Żeby skorzystać z oferty, wystarczy aktywować ją na dedykowanej stronie www.allegro.pl/smart lub włączyć usługę podczas dokonywania zakupu.

Trzy miesiące darmowych dostaw i atrakcyjnych ofert

Usługa Allegro Smart! została udostępniona bezpłatnie wszystkim klientom. Wystarczyło ją aktywować przez specjalną stronę lub włączyć podczas zakupów. Z tej wyjątkowej promocji skorzystali także aktualni abonenci – w ich przypadku opłaty zostały wstrzymane na okres trzech miesięcy. Darmowa dostawa dotyczy, jak zawsze w Allegro Smart!, zakupów za min. 40 zł z opcją wysyłki do paczkomatów i wybranych punktów odbioru oraz od 100 zł z dostawą kurierską na terenie całego kraju.

Inicjatywa miała na celu pomóc klientom w bezpiecznych i oszczędnych zakupach podczas pandemii koronawirusa. I tak, od 17 marca do 18 czerwca z opcji Allegro Smart! skorzystało ponad 2,6 mln użytkowników, którzy zaoszczędzili ok. 325 mln zł na kosztach dostawy. Usługa Smart była dostępna za darmo u ponad 100 tys. sprzedawców, dzięki czemu klienci mogli w bezpieczny sposób kupić artykuły z różnych działów i branż.

Warto zwrócić uwagę, że podczas akcji znacznie wzrosła sprzedaż w dziale Supermarket. Klienci kupowali takie produkty, jak np. jedzenie, chemia gospodarcza, artykuły dla zwierząt, przyprawy do gotowania i kawy. To pokazuje, że nawet podstawowe zakupy przeniosły się do sieci.

Pobyt w domu dla wielu osób oznaczał pracę zdalną. Użytkownicy Allegro chętnie nabywali artykuły papiernicze, meble i akcesoria, dzięki którym praca w trybie home office stała się bardziej komfortowa i przyjazna. Klienci zadbali także o kreatywną rozrywkę dla swoich pociech. Podczas przymusowej izolacji użytkownicy często kupowali zabawki, gry planszowe oraz książki dla dzieci i młodzieży. Kupujący interesowali się także kursami nauki gry na instrumentach, a także podręcznikami dla szkół podstawowych i średnich.

Allegro Smart! – wsparcie dla sprzedających

Bezpłatna dostawa w ramach usługi Allegro Smart! to również nieocenione wsparcie dla sprzedawców – zwłaszcza małych i średnich firm, które z racji pandemii były narażone na duże straty finansowe. Dzięki opcji Smart! ich oferty stały się bardziej atrakcyjne dla klientów. Podczas trzech miesięcy promocji sprzedaż systematycznie rosła, a przedsiębiorcy mogli utrzymać stały wpływ dochodów i zapewnić wynagrodzenie swoim pracownikom. Oferty z opcją Smart! są odpowiednio oznaczone i lepiej widoczne, a to sprawia, że użytkownicy mogą szybko znaleźć interesujący ich produkt z darmową dostawą.
Jak działa Allegro Smart? Proste zasady mądrego abonamentu

Allegro Smart! to atrakcyjna usługa dla kupujących na platformie zakupowej Allegro. Użytkownicy pakietu mogą cieszyć się darmową dostawą i specjalnymi ofertami cenowymi przez okres dwunastu miesięcy. Warunkiem korzystania z tej opcji jest zakup abonamentu w formie miesięcznych rat lub jednej, rocznej wpłaty. W ramach usługi klienci mogą skorzystać z darmowej dostawy do wybranego paczkomatu lub punktu odbioru przy zakupach od 40 zł. Jeżeli koszt zakupionych produktów wyniesie min. 100 zł, klient może zdecydować się także na usługę kuriera. W ramach akcji Smart! klienci mogą także bezpłatnie zwrócić produkty, które nie spełniły ich oczekiwań.

Na użytkowników czeka ponad 101 mln ofert objętych programem bezpłatnych dostaw i zwrotów. Każda z nich jest wyraźnie oznaczona, dzięki czemu klienci szybko znajdą interesujący ich produkt z darmową wysyłką. Ponadto abonenci mogą skorzystać z licznych, limitowanych ofert Smart!, festiwali zakupowych, jak np. Smart Week z wyjątkowymi promocjami lub przedsprzedaży biletów na atrakcyjne koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na stronie eBilet.

Partnerem treści jest Allegro

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-06-2020

MarekDawniej kupowałem więcej z Chin, teraz wole zapłacić kilka złotych więcej ze smartem i mieć pewność, że przesyłka dojdzie. Jakieś 30% przesyłek z Chin … Czytaj całość

22-06-2020

areknigdy wiecej allegro po 16 latach wypowiedzialem umowe mam dosyc oszustow z ktorymi allegro wspolpracuje

22-06-2020

tttuSmart jest OK, ale sprzedawcy ostatnio podnoszą ceny, bo allegro teraz dolicza prowizję do kosztów wysyłek, czyli kupując przedmiot za 5zł +8,99zł … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (27)