Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Marek Belka wyśmiewa Ryszarda Czarneckiego. "Nie należy jeździć do PE zezłomowanymi pojazdami"

- Nie powinno się jeździć do europarlamentu samochodem dwa razy w tygodniu, bo to szkodzi zdrowiu, a później trzeba jeszcze płacić – mówi w programie "Money. To się liczy" Marek Belka, europoseł. W ten sposób odniósł się do sprawy Ryszarda Czarneckiego. Parlament Europejski nakazał mu zwrot pieniędzy, które według urzędu OLAF zostały bezprawnie pobrane przez europosła. Nieoficjalnie mówi się nawet o 100 tys. euro. Belka do sprawy odniósł się także w sposób żartobliwy na Twitterze: "Podróże zezłomowanymi pojazdami nie są najlepszym pomysłem".

KOMENTARZE
(618)
Psotka
2 lata temu
Widać jak władza kryje cwaniactwo naciaganie na unijne pieniądze Pana Czarneckiego dawno powinien dostać kopa w D....I pogonić z europarlamentu i niech się nie pokazuje w tv bo jest żenującym gościem z sarkastycznym uśmiechem a myśli ze jest mądry i ponad prawem
Fizyczka
3 lata temu
Jazda kabrioletem w zimową porę tylko dla twardzieli. Miękiszony nie pojadą.
Mario
3 lata temu
A jak inaczej ma jeździć stękała oszust? Przeciez on ma to we krwi jako PIS-owiec. Partia z zasadami winna go wywawlić na zbity pysk, bo to obraz Polaków w Europie i świecie.
maly kazio
3 lata temu
Działał zgodnie z polityką partii i rządu: po prostu brać z Brukseli.
prezes
3 lata temu
niedobrze się robi,co telewizja to widac tego ................kazdy moze wpisać swój komplement,co impreza sportowa to go również pełno,ale to przecież jacyś pseudo dziennikarze go zapraszają????
...
Następna strona