Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Masz firmę? To będzie trudny rok. "Duże zamieszanie"

Szykuje się trudny rok dla przedsiębiorców? - Będzie duże zamieszanie, bo diametralnie zmieniają się warunki rozliczania składek i podatków. Przez lata przedsiębiorcy byli do systemu przyzwyczajeni, teraz trzeba wszystko zmienić, także programy finansowo-księgowe. Uspokoję przedsiębiorców, którzy rozliczają się na zasadach ogólnych i mają dochody nie wyższe niż 11 tys. zł brutto miesięcznie, dla nich obciążenia nie wzrosną - powiedział w "Money. To się liczy" Adam Abramowicz, rzecznik MŚP. Sprawa komplikuje się przy podatku liniowym oraz przy osiąganiu wyższych dochodów.

przedsiębiorcy
wideo
5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
Mario
2 lata temu
Co oznacza, że więcej zarobiłem. Komuna jakaś? Więcej pracuję, więcej zarabiam, to moja sprawa czy odpoczywałem, czy spałem. Przeniosę się do szarej strefy, nikt nie będzie ograniczał ile mogę zarobić.
Mieczyslaw
2 lata temu
Przestać płacić podatki.
111
2 lata temu
To teraz cyk mieszkania w dół 30% :)
JDG
2 lata temu
Przychody kłuły w oczy tylko bolszewików i teraz PiS.
. Marcin
2 lata temu
Skoro się wzorują na przedwojennej reformie Roosowelta Nowy Lad lata 30 USA To niech w Polskim Ładzie zaczną od siebie a nie wbrew prawu obniżają emerytury, prawa nabyte oskladkowane a nie stosować różnych praw dla emerytow Wstyd mi ze na was glosowalem