Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Minister Finansów o polskich finansach w czasach pandemii. Webinar z Tadeuszem Kościńskim

Raty, możliwość odroczenia, a nawet umorzenia podatków, nowe terminy rozliczeń z fiskusem, przesunięcie terminów sprawozdawczych to tylko niektóre rozwiązania Tarczy antykryzysowej, których współautorem jest Ministerstwo Finansów.

Podziel się
(materiały partnera)
Minister finansów odpowie również na stawiane przez wiele osób pytania: czy COVID-19 to tylko zagrożenia, czy także szansa dla polskich firm.

Artykuł powstał przy współpracy z Ministerstwem Finansów

Epidemia COVID -19 to największy kryzys, jaki dotknął światową gospodarkę w ostatnich dekadach. Polska nie jest tu wyjątkiem, a negatywnym skutkom pandemii mają zapobiec narzędzia oferowane przez rząd.

Kluczowe rozwiązania antykryzysowe powstały przy udziale Tadeusza Kościńskiego, ministra finansów, który będzie gościem Wirtualnej Polski. Początek rozmowy na stronie WP.pl już 12 czerwca w piątek, o godz. 12.

Ministra Kościńskiego zapytamy o stan finansów Państwa, koniunkturę gospodarczą i kondycję polskich firm. Podczas webinaru porozmawiamy również o narzędziach podatkowych, które mają pomóc firmom przejść przez epidemiczny kryzys.

Minister finansów odpowie również na stawiane przez wiele osób pytania: czy COVID -19 to tylko zagrożenia, czy także szansa dla polskich firm.

Zapraszamy na webinar z ministrem finansów Tadeuszem Kościńskim – 12 czerwca o godz. 12

Artykuł powstał przy współpracy z Ministerstwem Finansów

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące