Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Krzysztof Mirończuk
|
aktualizacja

Minister Finansów o polskich finansach w czasach pandemii. Webinar z Tadeuszem Kościńskim

Podziel się

Raty, możliwość odroczenia, a nawet umorzenia podatków, nowe terminy rozliczeń z fiskusem, przesunięcie terminów sprawozdawczych to tylko niektóre rozwiązania Tarczy antykryzysowej, których współautorem jest Ministerstwo Finansów.

Minister finansów odpowie również na stawiane przez wiele osób pytania: czy COVID-19 to tylko zagrożenia, czy także szansa dla polskich firm.
Minister finansów odpowie również na stawiane przez wiele osób pytania: czy COVID-19 to tylko zagrożenia, czy także szansa dla polskich firm. (materiały partnera)
bErUUmeZ

Artykuł powstał przy współpracy z Ministerstwem Finansów

Epidemia COVID -19 to największy kryzys, jaki dotknął światową gospodarkę w ostatnich dekadach. Polska nie jest tu wyjątkiem, a negatywnym skutkom pandemii mają zapobiec narzędzia oferowane przez rząd.

Kluczowe rozwiązania antykryzysowe powstały przy udziale Tadeusza Kościńskiego, ministra finansów, który będzie gościem Wirtualnej Polski. Początek rozmowy na stronie WP.pl już 12 czerwca w piątek, o godz. 12.

bErUUmfb

Ministra Kościńskiego zapytamy o stan finansów Państwa, koniunkturę gospodarczą i kondycję polskich firm. Podczas webinaru porozmawiamy również o narzędziach podatkowych, które mają pomóc firmom przejść przez epidemiczny kryzys.

Minister finansów odpowie również na stawiane przez wiele osób pytania: czy COVID -19 to tylko zagrożenia, czy także szansa dla polskich firm.

Zapraszamy na webinar z ministrem finansów Tadeuszem Kościńskim – 12 czerwca o godz. 12

bErUUmfh

Artykuł powstał przy współpracy z Ministerstwem Finansów

bErUUmfC