Notowania

Mocne zarzuty Brzózki: "W parlamencie rządzi lobby alkoholowe"

Zwolniony dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Krzysztof Brzózka nie przebiera w słowach. Zarzuca parlamentarzystom, że działają na smyczy alkoholowego lobby.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Brzózka przewodził PARP przez 12 lat. (Fot: Paweł Supernak)

"Byłem wrzodem na ciele lobby alkoholowego" - tak Krzysztof Brzózka, odwołany niedawno szef Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, komentował swoją sytuację dla money.pl. Teraz poszedł o krok dalej. W rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF.FM stwierdził, że wspomniane lobby "dowodzi w polskim parlamencie".

Brzózka przewodził PARP przez 12 lat. W rozmowie z money.pl z początku czerwca stwierdził, że czeka na pisemne uzasadnienie ministra finansów, na czym dokładnie ma polegać "utrata zaufania" do niego.

Litwa i Polska wprowadzają ograniczenia w sprzedaży alkoholu
Alkoholowa Polska. 3 mln tzw. małpek sprzedają sklepy każdego dnia

- To ja czuję się oszukany przez ministra. Zupełnie inne dokumenty w sprawie lecznictwa dostawaliśmy do uzgodnień, a inne trafiły do Rządowego Centrum Legislacji. Środowisko psychiatrów i terapeutów ma tego dość - dodawał.

Obejrzyj: Kulisy inwestycji Magdy Gessler. "Osobiście dostarczyłem nasze trunki"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-06-2019

demaskatorLEPSZE TAKIE NIZ HOMOLOBBY. PAMIETAJ POLAKU: HOMOZLO ZABIJA

12-06-2019

PJNTo typowe sowieckie społeczeństwo - hulaj dusza piekła nie ma a jak pojawia się głos rozsądku i umiarkowania to zdrajca a przynajmniej … Czytaj całość

12-06-2019

aragornwystarczy zobaczyć co się dzieje w polskim społeczeństwie i jakie towarzystwo widuje się na ulicach ile puszek po piwie i butelek nad ranem! Polacy … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (11)