Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

"Money. To się liczy". Co dalej ze strajkiem nauczycieli

5
Podziel się:

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Dziś w "Money. To się liczy" Krzysztof Kwiatkowski, prezes NIK. Rozmawiamy o nieprawidłowościach w MON, kontroli w Narodowym Banku Polskim i smogu. W drugiej części Sławomira Broniarza, szefa Związku Nauczycielstwa Polskiego, pytamy o dalsze losy strajku nauczycieli po kolejnych nieudanych rozmowach z minister edukacji.

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(5)
Ta
4 lata temu
Pracuje w szkole specjalnej...tak dzieci niepełnosprawne intelektualnie,ruchowo też mają prawo do nauki i strach mnie ogarnia jaka nienawiść panuje,jak czytam o "nauczycielach nierobach". Proszę przyjść na jeden dzień do mojej placówki wtedy porozmawiamy...gdzie się podział szacunek do zawodu. Wszystkim wszystko przeszkadza-przerażające na przyszłość.
Cekin
4 lata temu
POwinni otrzymać po 500 zł ale w szkole codziennie 7 godzin. W tym czasie lekcje, praca z uczniem, praca wlasna tj sprawdzanie prac klasowych iu przygotowania do zajęć. Wówczas wszystko będzie jasne i nie będą mówić ile to w domu pracuja. Tyle, że brakłoby czasu i sił na korepetycje co niektórym...
Walet
4 lata temu
166 zł to aż za świat , niech nie sciemniają ile to niby pracują bo wychodzi, że 8 miesięcy w roku ! A jakby tak policzyć godzinowo w stosunku do normalnej pracy etetowej to pół roku w roku !
Czekając na G...
4 lata temu
Powiązać podwyżki z rankingiem polskich uczelni. :))))
andy
4 lata temu
wszędzie gdzie się pojawia pis wszystko śmierdzi