Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Money. To się liczy. Co z fotowoltaiką? Do kiedy opłaca się montować panele

6
Podziel się

Dziś w programie rozmawiamy o zmianach dot. fotowoltaiki. Gościem będzie Bartłomiej Orzeł, pełnomocnik premiera ds. czystego powietrza. Zapraszamy od 9.15.

bEqqkxrF

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqqkxsi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
Suwerenny Sew...
miesiąc temu
A dlaczego nie zbilansować obniżając dostawy prądu przez śmierdzące elektrownie węglowe? Lepiej odłączać prosumencką czystą energię ze słońca?
Evrvrvr
miesiąc temu
EvrvrvrPrzez fotowoltaike mam znacznie większe zużycie prądu i w dodatku pge w godzinach największej produkcji wyłącza kilkukrotnie falownik. Dramat.
Marek
miesiąc temu
Szkoda zwłaszcza że w branzy fotowoltaiczne rządz polskie firmy jak Hewalex czy Maxcom Eco energy a nie zagraniczni gracze i rząd uderza w polskie firmy.
bEqqkxsj
Nacjonalista
miesiąc temu
Odpowiadam. Do południa... Albo dopóki ma ja 3%ludnosci, jak czegoś jest już więcej, to ci z garbatym nosami zaraz to opodatkuja,żeby twoja inwestycja pracowała na nich a nie na ciebie. Kamienice muszą być ich a nie mądrzy Polacy będą "tolerancyjni" I się nie odezwą.
Hej
miesiąc temu
Wiadomo dzięki komu Polska jest Opużniona w rozwoju,tylko dorwali się do władzy to darli się na cały świat że Polska Węglem stoi i zwalczali prawnie Energię Odnawialną np .Wiatraki i to nie wina poprzednikow