Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

"Money. To się liczy". Polacy nie ufają PPK. Gościem prezes PFR

17
Podziel się

41,5 proc. badanych zadeklarowało wyjście z pracowniczych planów kapitałowych - wynika z sondażu przeprowadzonego w firmach zrzeszonych w Pracodawcach RP. Dziś w "Money. To się liczy" pytamy o przyszłość tej reformy systemu emerytalnego. Gościem będzie Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. W drugiej części o nowych przepisach, które ograniczą działalność firm pożyczkowych i działalności Funduszu Sprawiedliwości mówi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Zapraszamy od 9.15.

bDzzvdLp

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Ekonomista: niewielu Polaków na początku opuści PPK, choć nie mają zaufania do tego programu

bDzzvdLr
bDzzvdLS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(17)
Greg
2 lata temu
Nic dziwnego. Ograbiono ludzi z OFE nikt juz niw wierzy Panstwu, bo moze się okazać za 20 lat, że komuś będą potrzebne pieniadze z PPK..
Zibby
2 lata temu
Dlaczego się nie dziwię? Ludzie widzą jak wszystko drożeje, widzą jak pieniądze tracą na wartości pod tymi”rządami” jsk tak dalej „porządzą” to tymi odłożonymi pieniędzmi w PPK to będą sobie mogli t...k podetrzeć
Zło
2 lata temu
Pkk ofe inne filary - ile razy jeszcze chcecie oszukać społeczeństwo ? A ZUS to podatek jak na razie ..:.
bDzzvdLT
Gość
2 lata temu
Ja już raz ofe zaufałem , a zus mi kapitału początkowego nie naliczył a już kilka lat pracowałem i co ja mam ppk zaufać?
DDR
2 lata temu
Morawiecki czy za pieniądze podatników zgromadzone na funduszu odkupisz ziemię którą zagarnęli bezprawnie odziani w złote szaty biskupi . Jeśli tak to wchodzę w ten biznes
...
Następna strona