Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

"Money. To się liczy". Przedsiębiorcy szykują się na drugą kadencję PiS

8
Podziel się

Zapraszamy na "Money. To się liczy". O nadzieje i obawy biznesu związane z wygraną PiS w wyborach do Sejmu pytamy Cezarego Kaźmierczaka, prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. W drugiej części o zmianie przepisów ułatwiających nowy start dłużnikom mówi Anna Grudzień- Kurpiewska, radca prawny z Kancelarii Prawa Upadłościowego. Zapraszamy od 9.15.

bDTvmknF

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz też: Co z deficytem po wyborach? "Myślę, że PiS pożegna się z pomysłem zrównoważonego budżetu"
bDTvmkoi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
Przedsiębiorc...
2 lata temu
Od stycznia 2020 do współprac zapraszamy wyłącznie firmy (nie tylko polskie). Żadnych etatów. Oferujemy: bardzo wysokie zarobki proporcjonalne do wypracowanych zysków, nielimitowany czas pracy, miłą atmosferę, stabilne warunki współpracy, bez konieczności popadania w depresję po każdej nowej ustawie Mateusza i Jarka. Tak będą wyglądać oferty w naszej firmie od przyszłego roku. Nie jest to pisane ironicznie, jednakże dla Firmy oraz Pracownika (od stycznia Agenta/Zleceniobiorcy) taki model będzie o wiele bardziej opłacalny. Warto dodać, że w przypadku usług będziemy preferować współpracę z podmiotami zagranicznymi ze Strefy Euro, ze względu na brak konieczności przedpłaty VAT w kwocie 23%.
Brawo rząd , ...
2 lata temu
Niecałe 4 lata temu jak PIS zaczynało się "rozkręcać" to był okres gdy bałem się otwierać portale informacyjne/ekonomiczne, zacząłem źle sypiać i łapać depresje. Potem jakoś festiwal głupot i chorych pomysłów przycichł i udało się wrócić do względnej normalności w pracy. Dziś zaczynam znowu odczuwać ten sam niepokój ale świadom sytuacji jednak z większą obawą o przyszłość JDG. Pewnie dlatego że -rzez 15 lat uczciwie (sam w to nie wierzę) starałem sam zarobić na swoją rodzinę. Ale program "dobicia" uczciwego małego biznesu a wsparcia dla cwaniaków jaki zapowiada rząd na następne 4 lata pozbawia mnie złudzeń. To dla wielu z nas koniec.
Macko
2 lata temu
Warszawiacy Pogonili tego oszusta i klamce szczerbatego prezesa😁bravo✌
bDTvmkoj
Psiedsuebiorc...
2 lata temu
Na drugą kadecje pis bedzie miał gigantyczne bezrobocie dzueki temu tłumokowi Kaczyńskiemu
Przedsiembior...
2 lata temu
Na druga kadecje komunistycznego ois szykuje sue ogromne bezrobicie