Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. KKG
|

"Money. To się liczy". Rynek pracy. Czas na podwyżki?

4
Podziel się:

Dziś w programie pytamy o aktualną sytuacje na rynku pracy. Czy po pandemii wrócił rynek pracownika? Czy to dobry czas, by powalczyć o podwyżkę? Naszym gościem będzie Fabian Pietras z firmy Antal.

"Money. To się liczy". Rynek pracy. Czas na podwyżki?
Wrocił rynek pracownika? Eksperci uważają, że to dobry, czas, by pójść po podwyżkę. (money.pl, Rafał Parczewski)

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o godzinie 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
rynek pracy
praca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(4)
Hmmm
2 lata temu
Już widzę, jak niewolnicy dostaną 40 % podwyżki ... Pamiętaj pracownik to nowe określenie niewolnika lub parobka. Wolnymi są tylko ludzie, którzy nie musieli nigdy pracować. Niewolnik dostaje tyle, żeby coś zjeść, mieć gdzie się przespać i czym dojechać do pracy. Jak chce więcej, musi wziąć kredyt czyli podpisać cyrograf na pracę do końca swoich dni. System podatkowy jest tak zbudowany od wieków, że spadki, zyski kapitałowe i majątki pozyskane na skutek ślubu z bogatą osobą mają najniższe podatki, a najwyższe ma praca ludzka i prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Kościół i system edukacji wpaja zasady niewolnictwa w społeczeństwo - etos pracy, szacunek dla przełożonych, dużo dzieci ( żeby niewolnik jak coś w życiu zdobędzie, musiał podzielić między potomków i dzięki temu powstaje następne pokolenie niewolników ), kształcenie wykwalifikowanych niewolników ( prezesi, lekarze, inżynierowie, specjaliści, urzędnicy, rolnicy itp ). Wybory do sejmów to wybory niewolników spośród niewolników do zajmowania się sprawami niewolników. Ludzie wolni nie przejmują się kto wygrywa - zazwyczaj mają zagwarantowane nsikie podatki i prawo własności. Wywalczenie przez niewolników wyższych płac lub niskich stóp procentowych powoduje, że po pewnym czasie pojawiają się inflacja i wyższe podatki na pracę niewolników - to zjada im wszelkie korzyści z podwyżek. A jak inflacja wpływa na ludzi wolnych ? Powoduje wzrost wartości ich nieruchomości i wzrost wartości akcji ich korporacji ... czyli jest pozytywnym elementem a nie negatywnym. Dorobienie się przy pomocy pracy lub małej działalności gospodarczej jest procesem bardzo długim i zazwyczaj kończy się porażką. Praca zostawi Cię ze zniszczonym zdrowiem z głodową emeryturą w małym domku z niespłaconą hipoteką. Pamiętaj wartość dla ludzi wolnych mają akcje spółek na giełdzie czy kryptowalut ( to odpowiednik akcji ) a nie ich zyski bilansowe ( te zazwyczaj służą tylko przyciągnięciu inwestorów i nie przekraczają inflacja plus pare procent ). Dbaj o rodziców i dziadków ( spadek ), szukaj bogatego partnera życiowego, dzieci tyle, żeby zostały ludźmi wolnymi i szukanie dealów w życiu. Praca z zasady ( podatki, czas trwania etc. ) nie służy dorabianiu się. Życie krótkie jest - śpiesz się.
Green Pupa
2 lata temu
No nie wiem. Żeby zneutralizować gazy wypuszczone przez Cumbre Vieja myślimy o zamrożeniu przemysłu na najbliższe 10 lat.
ADI.
2 lata temu
Jaki naród tacy prezydenci.
rafal
2 lata temu
link ?