Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Money. To się liczy. Zakaz handlu do zmiany? Gościem Janusz Śniadek, PiS

3
Podziel się

Dziś w programie pytamy o zapowiedzi zaostrzenia zakazu niedzielnego handlu. Co może się zmienić? Gościem będzie poseł PiS Janusz Śniadek. W drugiej części o najnowszych planach IKEA w Polsce mówi Katarzyna Warchał, dyrektor zarządzająca IKEA Purchasing Services Polska. Zapraszamy od 9.15.

bEqpZCjp

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqpZCjS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
Taka prawda
miesiąc temu
Czy naprawdę musimy być niewolnikami pozbawionymi czasu wolnego do wypoczynku. Czy musimy być zwarci i gotowi na każde skinięcie pracodawcy za wszelką cenę ?
Patriota
miesiąc temu
Zamknąć kościoły, które szerzą zabobon i zacofanie, a otworzyć markety, które dają pracę i płacą podatki w Polsce, tak pisowcy, markety zagraniczne działające w Polsce tu płacą podatki. Jedynym tu pasożytem jest watykanski kler
mm1
miesiąc temu
Sklepy powinny być czynne w niedziele dwa razy w miesiącu. Pracownikom należy odpowiednio zapłacić za pracę w te dni. Chętnych do pracy nie zabraknie. Nie wszyscy mogą robić zakupy w dni powszednie, bo przez cały tydzień pracują. Jeśli nie będzie klientów w niedziele, sklep można zamknąć.Po wczorajszej wizycie w markecie IM , gdzie był tłum ludzi, jestem przekonana, że chętnych na zakupy w niedziele na pewno nie zabraknie.
bEqpZCjT