Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

"Money. To się liczy". Zbigniew Jagiełło w pierwszym wywiadzie po odejściu z PKO BP

- Nasuwa mi się taki piękny wiersz Zbigniewa Herberta, gdzie jest fraza: "To wcale nie wymagało wielkiego charakteru" - podsumowuje ponad dekadę prezesury w PKO BP Jagiełło. Został wyróżniony przez money.pl tytułem Człowieka Roku. Zbigniew Jagiełło w rozmowie z money,pl opowiada o swoim odejściu z największego banku, ale także komentuje sytuację ekonomiczną i zniechęca młodych Polaków do brania kredytów mieszkaniowych. Ma dla nich inny pomysł.

wideo
video
4
Podziel się:
KOMENTARZE
(4)
NIck
3 lata temu
Pan dobra rada: nie ma chleba to niech jedzą ciasteczka, tylko zapomniał że często czynsz najmu jest podobny od raty kredytu, no i mieszkania z tego nie będzie
ERYK ANTYKLER...
3 lata temu
W CZASACH WALK ' SOLIDARNOŚCI ' JAGIEŁŁO BYŁ ZNANY JAKO ' KSIĄŻĘ '.
emeryt61
3 lata temu
Pan zadowolony , dobrze zarobił.
podatnik
3 lata temu
Przykro mi stwierdzić ale tego typu nagrody się kupuje w PRLu bis? A oto przykłady czystości biznesu, oni też otrzymywali nagrody "człowiek roku"! Sarkozy skazany, śp. Madoff (zm. w więzieniu), Krauze w kajdankach, Prezes Lai Xiaomin stracony w styczniu, etc, kiedy zobaczę w wolnych mediach(TVN24) wyprowadzanie Solorza-Żaka- Kroka-Podgórskiego czyli cztero-nazwiskowego i tyleż paszportowego pieszczocha Misji Wojskowej w Berlinie Zachodnim w kajdankach za nie rozliczenie się z Akcjonariuszami Elektrimu?