Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

#moneypomaga. Rejs katamaranem ze Słoniem na horyzoncie

0
Podziel się

Wakacyjny rejs morski komfortowym katamaranem to ciekawa i bezpieczna propozycja dla rodziny lub grupy przyjaciół. Przeżyj niezapomnianą przygodę pod żaglami, odkrywając najpiękniejsze zakątki świata od strony morza!

#moneypomaga. Rejs katamaranem ze Słoniem na horyzoncie
bErnnMPp

Artykuł powstał we współpracy z firmą Słoń na horyzoncie.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Słoń na horyzoncie

Nasza firma, Słoń na horyzoncie, powstała z rodzinnej pasji, jaką jest żeglowanie. Sami żeglujemy od dziecka, a rejsy dla klientów organizujemy od 15 lat. W sumie mamy ich za sobą przeszło 150.
Obecnie nasza firma zajmuje się przede wszystkim organizacją rejsów katamaranami i czarterami na akwenach całego świata. W sezonie letnim pływamy głównie w basenie morza Śródziemnego. Kiedy w Europie słońca brakuje, żeglujemy w bardziej egzotycznych miejscach, takich jak Karaiby, Seszele czy Tajlandia.

bErnnMPr

We wszystkich tych miejscach byliśmy osobiście i potrafimy dostosować ofertę do potrzeb klientów. Nasze podróżnicze i żeglarskie wrażenia oraz inspiracje zamieszczamy na naszej stronie internetowej oraz na naszym rodzinnym blogu. Nagrywamy też podcast – „Mrozowicz w podróży”, skierowany do młodych rodziców chcących wyruszyć ze swoimi pociechami w świat.

Kto może pojechać na rejs?

W naszych rejsach udział biorą nie tylko żeglarze. Często pływają z nami całe rodziny, nawet te z małymi dziećmi. My sami także żeglujemy z naszymi córeczkami i nie wyobrażamy sobie lepszego sposobu na spędzenie wakacji.
Aby podobne wrażenia zapewnić naszym klientom, pływamy wyłącznie nowymi katamaranami. Są one dużo bardziej komfortowe niż jachty jednokadłubowe. Przede wszystkim mają więcej przestrzeni wewnątrz oraz na pokładzie. Są także bardziej stabilne i nie przechylają się podczas żeglugi.
Dzięki temu katamarany to doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglowaniem. Katamarany świetnie sprawdzają się również w przypadku rejsów z dziećmi. Na większych jednostkach do dyspozycji uczestników rejsu są 4 dwuosobowe kabiny z łazienkami.

bErnnMPx

Jednak gwarancją udanego i bezpiecznego rejsu jest nie tylko sam katamaran, ale przede wszystkim osoba, która nim steruje. Podczas naszych rejsów za sterami zawsze staje doświadczony kapitan, który dobrze zna wszystkie odwiedzane miejsca.

Jak wygląda dzień podczas rejsu?

Żeglujemy zwykle od trzech do pięciu godzin dziennie z przerwą na lunch i kąpiel w zatoczce. W tym czasie można relaksować się na słońcu, wędkować, uprawiać sporty wodne lub poznawać tajniki żeglarstwa.
Resztę dnia spędzamy na plażach bądź zwiedzając kolejne portowe miasteczka. W odwiedzanych miejscach można próbować lokalnych specjałów lub zrobić zakupy i przygotować posiłek ze świeżych produktów na katamaranie.
Na Państwa życzenie wśród członków załogi może znaleźć się także zawodowy kucharz, który przygotuje najlepsze regionalne dania.

bErnnMPy

Wakacje w dobie wirusa

Na naszych rejsach to Państwo decydujecie, czy chcecie spędzić noc w gwarnym porcie, czy też w zacisznej zatoczce z dala od ludzi i zgiełku miasta. Podczas postoju możecie z zachowaniem środków ostrożności korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferują odwiedzane miejsca – zwiedzać zabytki, iść do restauracji, klubu z muzyką czy na plażę.
Jednak w każdej chwili możecie wrócić na katamaran, żeby w spokoju odpocząć w gronie najbliższych, z którymi czujecie się bezpiecznie.

bErnnMPz

Przygoda życia

Rejs katamaranem to niezapomniana przygoda dla całej rodziny, grupy przyjaciół czy partnerów biznesowych. To doskonała forma poznawania świata, aktywnego wypoczynku i świetna alternatywa dla masowej turystyki. Podczas żeglowania mamy szansę na odwiedzenie niezwykłych miejsc dostępnych tylko od strony morza.

Basia i Adam Mrozowicz
Artykuł powstał we współpracy z firmą Słoń na horyzoncie.

bErnnMPS
KOMENTARZE
(0)