Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ruszamy z akcją #moneypomaga. Masz firmę? Zgłoś się do nas po promocję za symboliczną złotówkę

Szyją lub kupują maseczki, sprowadzają kombinezony z Chin, dowożą obiady dla medyków lub dają im miejsce do spania - polskie firmy rzuciły się na pomoc. My, jako money.pl, ruszamy z pomocą dla przedsiębiorców. Opisz krótko swoją działalność, a my cię wypromujemy za symboliczną złotówkę w ramach akcji #moneypomaga - pisze Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

To bezsprzecznie najtrudniejszy czas dla polskiej gospodarki od co najmniej trzech dekad. Ekonomiści dziś ścigają się, kto zaprognozuje większy spadek PKB, wzrost bezrobocia i to, jak ogromna będzie dziura budżetowa. Tysiące firm zawiesza działalność, praktycznie każda już zanotowała albo zaraz zanotuje spadek przychodów.

W money.pl już od miesiąca w specjalnej sekcji podpowiadamy, jak starać się o pomoc finansową, jak skorzystać z tarczy antykryzysowych czy przenieść swój biznes do internetu. Ruszamy jednak do drugiego etapu naszego wsparcia.

Miesięcznie odwiedza nas nawet 9 mln internautów. Dziennie to ponad 1,5 mln osób, które szukają na money.pl informacji, co dalej z ich ekonomiczną przyszłością. Chcemy być solidarni z przedsiębiorcami, tak jak oni solidarnie walczą z pandemią. To nasza wspólna odpowiedzialność jako największego serwisu biznesowego w Polsce.

Masz firmę? Potrzebujesz promocji? W ramach akcji #moneypomaga za symboliczną złotówkę zaprezentujemy twoją firmę. Napisz do nas w kilku zdaniach, czym się zajmuje twoja firma na maila moneypomaga@wp.pl. Dodaj, dlaczego to właśnie twoja działalność potrzebuje wsparcia. Cały opis niech zmieści się w 1000 znaków.

Nasza wewnętrzna kapituła wybierze najciekawsze zgłoszenia. Do wybranych firm odezwiemy się i poprosimy o artykuł na swój temat, zdjęcia oraz ewentualne nagrania wideo. Będziemy chcieli na łamach money.pl opowiedzieć o tym, co robicie i jakiej pomocy potrzebujecie.

W ramach #moneypomaga od 18 maja możesz liczyć na wypromowanie swojej firmy na łamach największego medium ekonomicznego w kraju. Codziennie do 7 czerwca publikować będziemy historię jednej firmy. Jeśli skorzystałeś z tarczy antykryzysowej, to teraz czas na marketingowy miecz od money.pl.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-05-2020

warto myśleć na wyborachmożecie wierzyć, albo nie, ale nawet, jeśli PKB spadnie o 50%, to w porównaniu z tym, za rządów SLD-PSL i tak będzie sporo wyższy i Polakom będzie się … Czytaj całość

12-05-2020

I bardzo dobrze głupolom .Dziś padł pierwszy rekord zachorowalności 595 osób . W następnych dniach będzie podobnie . Oto efekt długiego weekendu sprzed 2 tygodni , dokładnie … Czytaj całość

12-05-2020

a szczepionki nichuchuzauważyliście, że od bardzo wielu lat, jedyne co nowego Rosjanie światu prezentują, to jest coraz bardziej śmiercionośna technika do zabijania ludzi?

Rozwiń komentarze (7)