Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Ruszamy z akcją #moneypomaga. Masz firmę? Zgłoś się do nas po promocję za symboliczną złotówkę

7
Podziel się:

Szyją lub kupują maseczki, sprowadzają kombinezony z Chin, dowożą obiady dla medyków lub dają im miejsce do spania - polskie firmy rzuciły się na pomoc. My, jako money.pl, ruszamy z pomocą dla przedsiębiorców. Opisz krótko swoją działalność, a my cię wypromujemy za symboliczną złotówkę w ramach akcji #moneypomaga - pisze Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl.

Ruszamy z akcją #moneypomaga. Masz firmę? Zgłoś się do nas po promocję za symboliczną złotówkę

To bezsprzecznie najtrudniejszy czas dla polskiej gospodarki od co najmniej trzech dekad. Ekonomiści dziś ścigają się, kto zaprognozuje większy spadek PKB, wzrost bezrobocia i to, jak ogromna będzie dziura budżetowa. Tysiące firm zawiesza działalność, praktycznie każda już zanotowała albo zaraz zanotuje spadek przychodów.

W money.pl już od miesiąca w specjalnej sekcji podpowiadamy, jak starać się o pomoc finansową, jak skorzystać z tarczy antykryzysowych czy przenieść swój biznes do internetu. Ruszamy jednak do drugiego etapu naszego wsparcia.

Miesięcznie odwiedza nas nawet 9 mln internautów. Dziennie to ponad 1,5 mln osób, które szukają na money.pl informacji, co dalej z ich ekonomiczną przyszłością. Chcemy być solidarni z przedsiębiorcami, tak jak oni solidarnie walczą z pandemią. To nasza wspólna odpowiedzialność jako największego serwisu biznesowego w Polsce.

Masz firmę? Potrzebujesz promocji? W ramach akcji #moneypomaga za symboliczną złotówkę zaprezentujemy twoją firmę. Napisz do nas w kilku zdaniach, czym się zajmuje twoja firma na maila moneypomaga@wp.pl. Dodaj, dlaczego to właśnie twoja działalność potrzebuje wsparcia. Cały opis niech zmieści się w 1000 znaków.

Nasza wewnętrzna kapituła wybierze najciekawsze zgłoszenia. Do wybranych firm odezwiemy się i poprosimy o artykuł na swój temat, zdjęcia oraz ewentualne nagrania wideo. Będziemy chcieli na łamach money.pl opowiedzieć o tym, co robicie i jakiej pomocy potrzebujecie.

W ramach #moneypomaga od 18 maja możesz liczyć na wypromowanie swojej firmy na łamach największego medium ekonomicznego w kraju. Codziennie do 7 czerwca publikować będziemy historię jednej firmy. Jeśli skorzystałeś z tarczy antykryzysowej, to teraz czas na marketingowy miecz od money.pl.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(7)
Konie sen
4 lata temu
W dzikich krajach wyrzuca i niszczy ludzi za prawdę . Nie jesteś dyspozycyjny, jesteś wszą.
Patryk
4 lata temu
Pałować łobuzów najlepiej aby dopadł ich COVID 19
RzB
4 lata temu
No fakt, przybyło kościołów. Poza tym jako kraj jesteśmy na krawędzi bankructwa gospodarczego. Pierwszy raz od 1989 roku. Niemcy + 15 innych krajów w Europie - 320 000 testów tygodniowo, Polska 70 000 testów. Ot taki to dobrobyt.
Nie dej się o...
4 lata temu
Miałem telefon z ofertą taniego OC za 650 zł. Skoda 1600 cm , w biurze wykupił za 540.-,chcieli dane osobowe chyba chodzi o wzięcie kredytu na klienta na telefon .
Nie takie rek...
4 lata temu
Byle nie takie reklamy Kłamliwe jak ubezpieczenia OC za pół ceny , w każdym biurze taniej , + wyciąganie danych osobowych ,a potem kredyt na telefon do spłaty