Trwa ładowanie...
bDzpgiWd

Notowania

Przejdź na

Narodowa kwarantanna. Czy dojdzie do zamknięcia przedszkoli? Minister odpowiada

- Nie chcę teraz tego przesądzać, bo to decyzja premiera i po debacie, ale widać, że jest to kolejny krok, który będziemy rozważali - tak odpowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski na pytanie o ewentualne zamknięcie przedszkoli. - Jeśli chodzi o scenariusz kwarantanny narodowej, to będzie on zbliżony do tego, co się działo na wiosnę - powiedział. Oznacza to, jak doprecyzował minister, że dostępne będą podstawowe usługi, "a nie te, które byśmy ocenili jako nie pierwszej potrzeby". Czy będzie się to wiązało z wprowadzeniem stanu klęski żywiołowej albo stanu wyjątkowego? - dopytywał prowadzący "Money. To się liczy". - W tej chwili nie ma takich rozważań - odparł minister zdrowia.

461 reakcji
55
281
125
Podziel się
Komentarze (125)
05-11-2020
:/I jak na wiosnę, to nic nie da, bo wirus nie a sezonów, fal, tylko po prostu roznosi się jak HPV, HiV itp. Szykuje się zabawa w nieskończoność.
zobacz więcej komentarzy (125)
bDzpgiWp
KOMENTARZE
(125)
:/
2 miesiące temu
I jak na wiosnę, to nic nie da, bo wirus nie a sezonów, fal, tylko po prostu roznosi się jak HPV, HiV itp. Szykuje się zabawa w nieskończoność.
Yrgh
2 miesiące temu
Cyrk. Sok tymbark też ma covida.
gren
2 miesiące temu
Weź sie człowieku sam obostrzyj, a ludziom daj spokój.
bDzpgiWH
Alfa
2 miesiące temu
Otworzyc kraj. Zamknac PiS
IDJ
2 miesiące temu
przepraszam nie rozumiem w innych krajach godzina policyjna pozamykane sklepy gastronomia i nadal bija rekordy. W jaki wiec celu jesteśmy izolowani zamykani .
...
Następna strona