Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Narodowa kwarantanna. Jak może wpłynąć na liczbę zakażeń?

Narodowa kwarantanna jest silnym lockdownem, który powinien w ciągu 2-3 tygodni obniżyć nam ilość stwierdzonych przypadków do liczby mniejszej niż 10 tys., czyli do liczby, którą da się zarządzać - mówił dr Franciszek Rakowski w programie Newsroom. Jak dodał, kwarantanna powinna trwać minimum 2 tygodnie, "a pewnie lepiej od 3 do 4 tygodni". - Później można wprowadzać odmrożenia, przynajmniej do poziomu tego, co jest w tej chwili albo do poziomu strefy czerwonej na terenie całego kraju - mówił dr Rakowski. - Krótkotrwałe zaciągnięcie hamulca, a później pilnowanie, żeby epidemia nam się za bardzo nie rozgrzała, jest dobrym pomysłem - ocenia Franciszek Rakowski.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
Twój nick
2 lata temu
Znam kilka osób które miały covid wszyscy przechodzili tak samo czyli utrata węchu i smaku na 3 dni. Przeszli chorobę nikomu nic się nie stało. Powinno się izolować jak już starsze osoby 60-70 plus skoro jest to takie groźne dla nich.
ciocia klocia
2 lata temu
lepiej robić mniej testów statystyki będą grać, a ludzie dostaną się do lekarzy bo wirus będzie w odwrocie
Pittt
2 lata temu
:) Ciekawe kto będzie płacił odszkodowania za bankructwa. Mnie prawie że do tej pory ten wasz wymysł covidowy nie ruszał, owszem miałem mniej zamówień.. a teraz?, ceny surowców 75% w górę w około miesiąc, czyli produkt, który kosztowal 500, będzie za 900.. nie no świetnie, świetnie. Ciekawe ile firm położycie, strzelam - 10% kolesiostwa przetrwa, 90% obywatelskich padnie.
NiK
2 lata temu
Może nikt nie zemrze na covida jestem prawie pewien, ale z powodu bankructwa i zamieszek to przewyższy wszystko inne !!!!
Dom
2 lata temu
Ni jak.Żenada