Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jakub Stasiak
Jakub Stasiak
|

News money.pl: Była wiceprezes PGE Narodowego w zarządzie Enea Trading

14
Podziel się

Była wiceprezes PGE Stadionu Narodowego Marzena Małek została wiceszefową spółki Enea Trading - dowiedział się money.pl. Rezygnację z poprzedniego stanowisko złożyła wraz z początkiem bieżącego tygodnia.

News money.pl: Była wiceprezes PGE Narodowego w zarządzie Enea Trading
Marzena Małek obejmuje funkcję wiceszefowej spółki Enea Trading
bDROMCMl

Marzena Małek na początku tygodnia wzięła udział w rekrutacji prowadzonej przez Eneę i już dzisiaj otrzymała nominację na nową wiceszefową jednej z ważniejszych spółek zależnych firmy. Doniesienia potwierdziła Agata Łuczak z biura prasowego Enei.

- Dostaliśmy informację, że pani Małek wejdzie do składu zarządu spółki Enea Trading. Tym samym będzie sprawowała nadzór nad działaniami spółki - podkreśliła Łuczak w rozmowie z money.pl

Zobacz także: Nowe taryfy na prąd. Tauron już dostał zielone światło
bDROMCMn

Enea Trading jest spółką z Grupy Kapitałowej Enei z licznymi kompetencjami w zakresie handlu energią elektryczną, ale także gazem ziemnym, prawami majątkowymi, uprawnieniami do emisji CO2, węglem oraz biomasą.

Przypomnijmy, że jak już wcześniej pisaliśmy na money.pl, Marzena Małek złożyła rezygnację ze stanowiska wiceszefowej zarządu PGE Narodowego w poniedziałek wieczorem.

bDROMCMt

W rozmowie z money.pl Marzena Małek wskazała wówczas, że na ścieżce zawodowej każdego managera, który chce się rozwijać, musi dochodzić do "zmian otoczenia biznesowego" i nowych wyzwań.

Małek piastowała także stanowisko szefowej sztabu wyborczego Jacka Sasina przy okazji ostatnich wyborów parlamentarnych. Do 20 kwietnia 2020 rok była również członkinią rady nadzorczej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wyszkowie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDROMCMO
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(14)
d02024
3 miesiące temu
Po co kwalifikacje, ważne żeby była z PiS.
alojzy
3 miesiące temu
a może premierem niech zostanie, była kierowniczką domu kultury podobnie jak Becia, a nasz kraj to jeden wielki dom kultury w którym puszczają Zenka...
Kadrowa
3 miesiące temu
Znam sie na wszystkim,czyli na niczym!!! Moje kwalifikacje upoważniają mnie nawet do objęcia stanowiska woźnej w szkole podstawowej.
bDROMCMP
Klawisz
3 miesiące temu
Ciekawe czy byli inni kandydacj
jan
3 miesiące temu
Ladna! ,Madra!-BUJDA!!!