Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Banery reklamowe w Reporter.pl

0
Podziel się:

Reporter.pl zgromadził już ponad 2000 bannerów reklamowych w niedawno utworzonym serwisie 'Polski Katalog Bannerów Reklamowych'.

Serwis jest łatwym do przeszukiwania centrum polskich reklam i kampanii bannerowych komercyjnych oraz prywatnych. Firmy i agencje mogą w katalogu umieszczać swoje produkcje bezpłatnie.

- Szacuję, że od 1997 roku, w polskim Internecie stworzonych zostało ok. 15 tys. różnych bannerów reklamowych, z czego większość przypada na bannery prywatne, często o miernej jakości. Najczęściej spotykane bannery mają rozmiary 400x50 lub 468x60 pikseli. - mówi Dariusz Majgier, wydawca Reporter.pl.

Do katalogu bannerów dołączyło też forum dyskusyjne poświęcone reklamie w Internecie, gdzie reklamodawcy i reklamobiorcy mogą wziąć udział w dyskusji o kampaniach czy trendach w reklamie sieciowej. Osoby z agencji reklamowych co dwa tygodnie będą komentować wybrane reklamy oraz całe kampanie.

Dodatkowo WebReporter - największy polski miesięcznik o Internecie rozsyłany bezpłatnie do prenumeratorów również rozpoczął zamieszczanie obszernych raportów dotyczących zrealizowanych kampanii w Internecie.

reklama
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)